Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Pojedyncze beczki poziome kotły opalane węglem, kocioł parowy na biomasę

Pojedyncze beczki poziome kotły opalane węglem, kocioł parowy na biomasę

  • Single Drum Horizontal Coal Fired Steam Boilers , Biomass Steam Boiler
  • Single Drum Horizontal Coal Fired Steam Boilers , Biomass Steam Boiler
  • Single Drum Horizontal Coal Fired Steam Boilers , Biomass Steam Boiler
  • Single Drum Horizontal Coal Fired Steam Boilers , Biomass Steam Boiler
 • Single Drum Horizontal Coal Fired Steam Boilers , Biomass Steam Boiler

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME, SGS, EN, ISO9001
  Numer modelu: kocioł parowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Szczegóły pakowania: pakowanie do żeglugi morskiej
  Czas dostawy: 35 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Użycie: Przemysł, Przemysł / Elektrownia, Ogrzewanie dane wyjściowe: Gorąca woda / para
  materiał: stal węglowa, stal nierdzewna, stal stopowa Paliwo: Opalany węglem
  typu: Naturalne krążenie Kolor: Wymagania klienta

  Kotły parowe poziome na węgiel z pojedynczym bębnem, kocioł parowy na biomasę

  Opis produktu

  Bęben jest cylindrycznym zbiornikiem ciśnieniowym stosowanym w bojlerze wodociągowym do oddzielania pary i wody oraz oczyszczania pary, tworząc pętlę cyrkulacji wody i wodę sznurkową. Jego główną funkcją jest odbieranie wody z ekonomizera, oddzielanie pary wodnej od wody i dostarczanie wody do pętli cyrkulacyjnej oraz transport pary nasyconej do przegrzewacza. W bębnie jest pewna ilość wody, która zapewnia pewne oszczędności ciepła i materiału. Gdy zmieniają się warunki pracy, prędkość zmiany prężności pary można spowolnić. Kiedy dopływ i ładunek wody nie są koordynowane przez krótki czas, odgrywa rolę bufora. Bęben jest wyposażony w wewnętrzne urządzenia do oddzielania pary wodnej, czyszczenia parą, leków doniczkowych i ciągłego odprowadzania ścieków, aby zapewnić jakość pary, jak pokazano na rysunku.

  Bęben jest najbardziej masywnym i najdroższym grubościennym elementem przenoszącym nacisk w kotle. Bęben nie tylko wytrzymuje wysokie ciśnienie wewnętrzne, ale również wytwarza naprężenia termiczne z powodu wahań temperatury ścianek spowodowanych zmianą warunków pracy. Dlatego warunki pracy są złe, potrzebny jest skuteczny nadzór nad warunkami pracy.

  Procedury robocze

  1. Mieszanina pary i wody pochodzącej ze ścianki wodnej wchodzi do bębna przez górną rurkę wlotową bębna. Wzdłuż wąskiego kanału pierścieniowego utworzonego przez wewnętrzną ścianę bębna i wkładkę łukową mieszaninę pary i wody można równomiernie przenieść na wewnętrzną ścianę bębna przy odpowiednim natężeniu przepływu, przezwyciężając w ten sposób trudność nadmiernej różnicy temperatur między górne i dolne ścianki bębna podczas rozruchu i wyłączenia kotła oraz umożliwienie szybszego rozruchu.

  2. Mieszanina pary wodnej z wodą wchodząca do bębna wchodzi do separatora cyklonowego pary wodnej i wykorzystuje bezwładność zmiany kierunku przepływu do oddzielenia mieszaniny pary wodnej z wodą, która jest pierwszym rozdziałem mieszaniny pary wodnej z wodą.

  3. Oddzielona para wodna nadal zawiera dużo wody. Wchodzi do separatora blachy falistej od góry separatora. Para z pewnymi kroplami wody przepływa przez pęknięcia między płytami falistymi, a warstwa wody powstaje na metalowej ścianie, aby przepłynąć w dół.

  4. Para po wtórnym oddzieleniu jest ostatecznie czyszczona parą, a separacja grawitacyjna odbywa się przy użyciu różnicy gęstości wody, która jest trzecią separacją.

  5. Po trzech oddzieleniach para spełnia normę jakości pary i prowadzi do przegrzewacza płyty z rury nasyconej pary na górze bębna.

  Struktura i materiał

  Warunki pracy bębna są złożone, a konsekwencje wypadków są poważne. Konieczne jest ścisłe kontrolowanie składu chemicznego, właściwości mechanicznych oraz jakości spawania i przetwarzania materiału stosowanego w bębnach oraz zaliczenie szeregu surowych testów. Cylinder składa się z korpusu cylindra i głowicy.

  1. Cylinder: odnosi się do cylindrycznej części bębna. Jego wewnętrzna średnica i długość są związane z trybem cyrkulacji, wydajnością kotła, parametrami pary i strukturą wyposażenia wewnętrznego. Bęben parowy jest zwykle walcowany na maszynie z wieloma rolkami. Ściana bębna podkrytycznego kotła ciśnieniowego jest zbyt gruba, aby można ją było nacisnąć na gigantyczną prasę.

  2. Głowica: Kotły podkrytyczne są zwykle półkuliste, kotły wysokociśnieniowe i ultra wysokociśnieniowe są elipsoidalne, kotły średniociśnieniowe są stosunkowo płaskie elipsoidalne, z włazami na głowicy do instalacji i konserwacji urządzeń wewnętrznych. Głowica jest dociskana za pomocą prasy hydraulicznej lub prasy olejowej.

  Nazwa produktu Bęben parowy kotła
  Materiał Stali stopowej
  Wymiar Jako wymóg
  Funkcjonować Urządzenie do oddzielania pary
  Nasza firma

  Firma HD Boiler założona w 1985 roku, Zhangjiagang Hua Dong Boiler Co., Ltd. (działająca jako HD Boiler), jest profesjonalnym producentem przemysłowym, produkującym kocioł użytkowy, kocioł przemysłowy, kocioł HRSG i wszelkiego rodzaju części kotła, takie jak panele ścian wodnych, ekonomizery , podgrzewacze powietrza, przegrzewacze, kolektory, rury z żeberkami spiralnymi, rury z żeberkami H, rury grzewcze itp. Kocioł HD znajduje się w parku przemysłowym Dong Lai, na wschodnich przedmieściach Zhang Jia Gang City. Lokalizacja zakładu to około 150 km drogi ekspresowej do portu w Szanghaju lub 60 km drogi krajowej do Suzhou lub Wuxi, a transport przebiega wygodnie i szybko we wszystkich kierunkach.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China