Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Manifold Headers

Przemysłowe kolektory rozgałęźne kotłów parowych z podłużną rurą spawaną ASME Standard

Przemysłowe kolektory rozgałęźne kotłów parowych z podłużną rurą spawaną ASME Standard

  • Industrial Steam Boiler Manifold Headers With Longitudinal Welded Pipe ASME Standard
  • Industrial Steam Boiler Manifold Headers With Longitudinal Welded Pipe ASME Standard
  • Industrial Steam Boiler Manifold Headers With Longitudinal Welded Pipe ASME Standard
  • Industrial Steam Boiler Manifold Headers With Longitudinal Welded Pipe ASME Standard
 • Industrial Steam Boiler Manifold Headers With Longitudinal Welded Pipe ASME Standard

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HDB
  Orzecznictwo: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Numer modelu: Nagłówek kolektora kotła

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Zasady płatności: L/C, T/T
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Warunek: Nowy Temperatura pracy: 445 stopni
  typu: Ultra Super Critical materiał: 15CrMoG / 12Cr1MoVG
  OEM: Tak Kolor: dostosować

  Przemysłowe kolektory kolektora z podłużną spawaną rurą ASME Standard
  Opis produktu

  Krótki opis nagłówka

  Aby poprawić wydajność kotła, kotły są stopniowo przekształcane w kotły rurowe w celu zwiększenia powierzchni wymiany ciepła. Woda w doniczce przepływa z cylindra do dolnego pudełka przez rurkę skierowaną w dół i jest rozprowadzana do każdej wiązki rur przez korpus skrzynki. Woda w tych wiązkach rur stale pochłania energię cieplną i gromadzi się w korpusie górnej skrzynki, a następnie przepływa z powrotem do cylindra. Nazywamy górne i dolne nagłówki skrzynek. Nagłówek jest ważną częścią kotła, która jest podzielona na górny i dolny nagłówek.

  Główną funkcją jest zbieranie płynów roboczych lub redystrybucja płynów roboczych do innych rurociągów za pomocą kolektorów. Oznacza to zbieranie, mieszanie i dystrybucję płynów roboczych, aby zapewnić równomierne rozprowadzanie i podgrzewanie płynów roboczych. Dolny nagłówek, zwany także skrzynią odporną na koks, znajduje się po obu stronach rusztu i styka się bezpośrednio z palącym się pokładem węgla. Jego zadaniem jest chłodzenie żużla koksującego bez wiązania ze ścianą boczną.

  Rodzaje

  Zgodnie z jego położeniem znajdują się górny i dolny nagłówek lub dolotowy i wylotowy. W zależności od rodzajów zebranych pakietów, można je podzielić na nagłówki ścian wodnych, nagłówki super-podgrzewaczy, nagłówki ekonomizera i tak dalej.

  Funkcje

  Nagłówek to złączki rurowe do mieszania substancji roboczych z kotłów i zapewniające równomierne ogrzewanie substancji roboczych. Zwykle ściana pieca kotłów przemysłowych składa się z rzędów rur (ściany chłodzone wodą), ale wielkość kotłów jest ogromna, a struktura złożona. Nie może zagwarantować, że substancje robocze we wszystkich rurkach absorbują to samo ciepło. Istnieje wiele różnic w absorpcji ciepła w różnych częściach. Zainstalowanie kolektorów może pozwolić, aby substancja robocza w każdej rurze zbiegła się tutaj i rozdzieliła na następny poziom każdej rury, aby zmniejszyć odchylenie termiczne, tak aby zoptymalizować absorpcję ciepła, przepływ płynu roboczego oraz chłodzenie i sprawność cieplną kotła i ulepszony; ponadto wielkość, liczba i układ rur w górnej, środkowej i dolnej części kotła są różne. Nagłówek odpowiada za połączenie każdej sekcji w celu zapewnienia płynnego przepływu substancji roboczych.

  Proces produkcji nagłówków

  Struktura i materiał

  We wszystkich typach lub klasach kotłów struktura kolektora jest zasadniczo podobna, głównie składająca się z lufy, zaślepki, dużych i małych połączeń rur, trójników, kolanek, akcesoriów (części wstępnie spawanych lub uszu do podnoszenia) i innych części. Typowa struktura nagłówka jest pokazana na rysunku 1.

  Zakres średnic cylindra kolektora w kotłach elektrowni wynosi na ogół od 89 mm do 914 mm, zakres grubości ścianek wynosi od 7 mm do 150 mm, a maks. Długość wynosi 23000 mm. Nagłówek jest wykonany ze stali węglowej (takiej jak 20G, SA-106B, SA-106C), stali żaroodpornej niskostopowej (takiej jak 15CrMoG, 12Cr1MoVG, WB36, SA-335P12, SA335-P22), żaroodporny średniostopowy stal (taka jak SA-335P91) i kotły o ultra-superkrytyce używają SA-334P122, SA-335P92 itp. Do powszechnie stosowanych urządzeń w produkcji głowic należą rowki, wiertarki, wytaczarki, automatyczne spawarki do spawania łukiem krytym pod szwem pierścieniowym , Spawarka z osłoną gazową CO2, giętarka do rur, prasa hydrauliczna, piec do obróbki cieplnej i tłokowa pompa hydrauliczna itp.

  Klasyfikacja

  Materiał Stal węglowa, stal stopowa, stal nierdzewna.
  Długość Zgodnie z wymaganiami kostiumów.
  Zakres temperatury 300 ℃ ~ 1500 ℃
  Średnica (OD) 76 mm ~ 914 mm

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty