Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Elektrownia Bęben Bęben w elektrowni cieplnej Carbon / Stainless Steel

Elektrownia Bęben Bęben w elektrowni cieplnej Carbon / Stainless Steel

  • Power Station Boiler Drum In Thermal Power Plant Carbon / Stainless Steel
  • Power Station Boiler Drum In Thermal Power Plant Carbon / Stainless Steel
  • Power Station Boiler Drum In Thermal Power Plant Carbon / Stainless Steel
  • Power Station Boiler Drum In Thermal Power Plant Carbon / Stainless Steel
 • Power Station Boiler Drum In Thermal Power Plant Carbon / Stainless Steel

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME, EN, ISO
  Numer modelu: Bęben parowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie nadające się do żeglugi
  Czas dostawy: 30 dni roboczych
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 1 zestaw / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Port: Shanghai Warunek: Nowy
  dane wyjściowe: Gorąca woda / para Ciśnienie: Wysokie / niskie ciśnienie
  Paliwo: Węgiel / gaz / olej opałowy Kolor: Wymagania klienta

  Elektrownia Bęben Bęben w elektrowni cieplnej Carbon / Stainless Steel

  Wprowadzenie produktów

  Bęben jest używany do oddzielania kotła z rurą wodną i oczyszczania pary wodnej, składu nagromadzonej w wodzie pętli obiegu wody i głównej roli zbiornika ciśnieniowego do odbioru wody ekonomizera, separacji i dostarczania wody do pętli wodnej, do przegrzewacza z niektórymi Watyer w bębnie nasyconym parą, ma pewną ilość ciepła substancji i oszczędności, może spowolnić zmianę ciśnienia pary, gdy zmieniają się warunki, kiedy dopływ wody i załadować krótki okres czasu nie w czasie koordynacji niektórych urządzeń wewnętrznych są zamontowane w poduszce bębna, do oddzielania parowego garnka czyszczącego dozującego ciągły drenaż, tak aby zapewnić jakość pary, jak pokazano na rysunku Bęben jest najbardziej masywnym i drogim elementem ścianki ciśnieniowej w kotle nie tylko posiadającym wysokie wewnętrzne ciśnienie, ale także ze względu na zmianę warunków pracy, ale także ze względu na wahania naprężeń termicznych temperatury ściany, więc warunki pracy są złe, ne w celu przeprowadzenia efektywnego nadzoru operacyjnego

  Przetwarzanie pracy

  1, od ściany wody mieszaniny sody przez górną rurę bębna do wnętrza bębna, wzdłuż

  Wewnętrzna ściana bębna i płyta wyłożenia łukowego utworzona przez wąski przepływ pierścieniowego kanału, tak że mieszanina sody z odpowiednią prędkością równomiernie przenosi ciepło na wewnętrzną ścianę bębna, tak aby przezwyciężyć uruchomienie i zatrzymanie bębna różnica temperatur ściany jest zbyt duża trudność, można szybko rozpocząć.

  2. Mieszanina wody sodowej wchodzącej do bębna wchodzi osobno do cyklonu woda sodowa i WYKORZYSTUJE bezwładność podczas zmiany kierunku przepływu w celu przeprowadzenia rozdziału bezwładnościowego. Jest to pierwsze oddzielenie mieszaniny wody sodowej.

  3, jest oddzielony od pary nadal z dużą ilością wody, od szczytu separatora do separatora z blachą falistą, jest zainstalowany na szczycie separatora cyklonowego, z pewnymi kroplami wody przepływającymi w szczelinie między blacha falista, wykorzystywana do przywierania wody do powierzchni metalowej ściany w celu utworzenia filmu wodnego.

  4. Para po drugim oddzieleniu jest ostatecznie oczyszczana parą, a separacja grawitacyjna jest przeprowadzana przy użyciu różnicy gęstości wody, która jest trzecim rozdziałem.

  5, para po trzykrotnym oddzieleniu, osiągnęła standard jakości pary, a następnie przez górną część rury parowej nasyconej bębna do przegrzewacza ekranu

  Funkcja bębna

  1, to medium robocze ogrzewanie, parowanie, przegrzanie trzech piast przyłączeniowych procesu, w celu zapewnienia normalnego obiegu wody kotła;

  2, wewnętrzne urządzenie do oddzielania pary i urządzenie do ciągłego odprowadzania ścieków, w celu zapewnienia jakości pary kotłowej;

  3. Pewna ilość wody i zdolność magazynowania ciepła, aby ułatwić zmianę szybkości ciśnienia pary;

  4. Bęben jest wyposażony w manometr, wskaźnik poziomu wody, awaryjny wylot wody, zawór bezpieczeństwa i inne wyposażenie, aby zapewnić bezpieczne działanie kotła.

  profil firmy

  Hua Dong Boiler Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji kotłów. Założona na początku 1985 roku, ma dwie bazy produkcyjne, firma ta obejmuje 400 000 assets ze środkami trwałymi o wartości 110 000 000 USD. Roczna sprzedaż wynosi od 100 000 do 120 000 ton. Jest 1100 pracowników, w tym 150 techników i 600 spawaczy kodowanych. Hua Dong posiada licencje produkcyjne na kotły klasy A i zbiorniki ciśnieniowe klasy A1 i A2 wydane przez Chińską Generalną Administrację Nadzoru Jakości, Inspekcji i Kwarantanny; posiada również znaczki „S” i „U” „NB” wydane przez American Society of Mechanical Engineers; tymczasem ta firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, SO3834, EN12952.

  1. Powierzchnia produkcyjna 200 000 metrów kwadratowych
  2. 150 Inżynierów
  3. 600 spawaczy kodowanych
  4. 60 licencjonowanych inspektorów (instruktorzy poziomu III NDT)
  5. Licencje klasy A na projekt i produkcję Kocioł
  6. System jakości ISO 9001: 2008
  7. Certyfikat kotłów energetycznych ASME
  8. Autoryzacja pieczęci ASME „S”, „U” i NB

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty