Dom ProduktyWater Wall Panels

Przyjazne dla środowiska wodne panele ścienne ze stopu Bezszwowa certyfikacja ASTM

Przyjazne dla środowiska wodne panele ścienne ze stopu Bezszwowa certyfikacja ASTM

  • Environmental Friendly Boiler 	Water Wall Panels Alloy Seamless ASTM Certification
  • Environmental Friendly Boiler 	Water Wall Panels Alloy Seamless ASTM Certification
  • Environmental Friendly Boiler 	Water Wall Panels Alloy Seamless ASTM Certification
  • Environmental Friendly Boiler 	Water Wall Panels Alloy Seamless ASTM Certification
 • Environmental Friendly Boiler 	Water Wall Panels Alloy Seamless ASTM Certification

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ISO9001,ASME,Grade A,SGS,EN
  Numer modelu: Ściana z membraną

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 500 ton
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Pakowanie zdatne do żeglugi
  Czas dostawy: 30 dni
  Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, D / P, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 ton / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Warunek: Nowy Struktura: Rurka ognia / wody
  Zakres zastosowań: Przemysł / Elektrownia NDE: 100% PT, 100 RT, 100% UT
  materiał: Stal węglowa / stal nierdzewna itp pakowania: Pakiet żelaznej ramy

  Przyjazne dla środowiska wodne rury ścienne ze stopu Bez szwu certyfikat ASTM

  Zalety membranowej ściany wodnej


  (1) Zapewnić szczelność ściany pieca i zmniejszyć wyciek powietrza w komorze spalania.

  (2) Zrealizuj pełne chłodzenie wodne w komorze spalania, co sprzyja zapobieganiu koksowaniu w warunkach zwiększonego spalania.

  (3) Mała pojemność magazynowania ciepła, szybkie nagrzewanie komory spalania, szybkie chłodzenie, może skrócić czas uruchamiania i zatrzymywania kotła.

  (4) Nadaje się do zastosowania w ścianie pieca do powlekania rur, dzięki czemu znacznie zmniejsza obciążenie ramy kotła, jest łatwy do powieszenia.

  (5) W porównaniu z rurką świetlną poprawiono zdolność absorpcji ciepła przez rurkę.

  (6) Popraw stopień wstępnego połączenia części kotła, wygodnie i zmniejsz prace instalacyjne.

  Wprowadzenie produktów


  Membranowa ściana chłodząca wodę odnosi się do ściany chłodzącej wodę złożonej z hermetycznego ekranu rury spawanej płaską stalą i rurą. Membranowa ściana chłodząca wodą może zagwarantować dobrą szczelność komory pieca, znacznie zmniejszając współczynnik przecieku powietrza komory pieca dla kocioł podciśnieniowy i poprawić warunki spalania w piecu. Może to zwiększyć efektywny obszar ogrzewania promieniowaniem i zaoszczędzić zużycie stali.

  Opis


  Wodne panele ścienne są stosowane w kotłach odzysknicowych na ciepło. Produkujemy wodne panele ścienne. Są one wykonane z rur ze stali węglowej zgodnie z rysunkami i specyfikacjami klientów. Szczególną uwagę zwraca się na owalność i przerzedzenie zgiętej części podczas produkcji.

  Produkujemy i dostarczamy kompleksową gamę paneli do ścian wodnych. Oferowane przez nas rury znoszą duży nacisk wewnętrzny, ponieważ ciągły pasek materiału płetwy jest spiralnie nawinięty na rurkę. Wiadomo, że rury te zapewniają równomierne ciepło, co powoduje zwiększenie mocy cieplnej.

  Główną funkcją paneli ściennych w bojlerze jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez płomień lub przewód kominowy o wysokiej temperaturze oraz wytwarzanie pary lub gorącej wody w rurach, a tym samym obniżanie temperatury w komorze.

  Szczegóły budowy


  Kombinacja membranowej ściany chłodzącej wodę jest następująca:
  1. Sprawdź i wyreguluj szerokość, długość, płaskość i przekątną rzędu rur, gdy segmentowany rząd rur jest podnoszony na ramie kombinowanej. Jeśli szerokość rzędu rur jest większa lub mniejsza niż określony rozmiar, żebro może być przyciąć na odpowiednią długość, dopasować do określonego rozmiaru, a następnie ponownie spawać. Gdy różnica przekątnych rzędu rur przekracza 10 mm, można przyciąć żebra między niektórymi rurami o większym rozmiarze, aby zmniejszyć odległość między rurami, aby wyeliminować różnicę przekątną, oraz następnie żebra mogą być przyspawane. Gdy nierówność rzędu rur przekracza dopuszczalny zakres, można użyć ramy portalowej do skorygowania górnego nacisku podnośnika.
  2. Złącze doczołowe rzędu rur różni się od złącza pojedynczej rury. Złącze spawalnicze jednej rury kurczy się o około 1-2 mm po spawaniu, co nie ma wpływu na inne rury. Ale rząd rur nie jest taki sam, dwie sekcje zgrzewania doczołowego rzędów rur, jeśli z jednej strony na drugą stronę sekwencji zgrzewania, spawanie do końca rury spowodowane odkształceniem jest bardzo duże, dlatego przed zgrzewaniem doczołowym prześwit między spoinami złącze powinno być kompleksowo zmierzone i zgodnie z luzem kolby jest zbyt małe, umiarkowane, zbyt duże klasyfikacja, jeśli luz kolby jest zbyt duży lub zbyt mały, należy zastosować metodę cięcia rury, zastąpioną umiarkowaną krótką rurą. tym razem, ze względu na skurcz spawalniczy, rura z większą szczeliną stanie się lutowalna. W celu zmniejszenia deformacji skurczowej spawania rur należy przyjąć metodę symetrii i spawania krzyżowego.
  3. Dolna część przedniej i tylnej ściany chłodzącej wodę ma spód pieca (wiadro z zimnym popiołem), a górna część tylnej ściany chłodzącej wodę ma kąt płomienia, więc rozmiar elementu jest większy, a kształt jest bardziej specjalny , więc trudno to połączyć.
  4. Kula jednoprzebiegowa tylnej rury ze ścianą wodną różni się od innych rur z powierzchnią grzewczą. Ponieważ tylna ściana wodna w górnej skrzynce nadproża ma kąt ognioszczelny, liczba ognioszczelnych rur do gięcia jest taka sama jak tylna ściana wodna, w celu zwiększenia sztywności ognioodpornego kąta, istnieje również znaczna liczba rozstawionych prostych rur (większość typów pieca). Na przecięciu kąta płomienia i prostej rury, trójwymiarowy trójnik o specjalnym kształcie ze staliwa (trzy- rura odgałęziona). W rurze prostej, a złącze między górnym sojuszniczym zbiornikiem jest wyposażone w otwór Φ 5 mm lub Φ ogranicznik 10 mm. W ten sposób większość wygiętej rury czynnika roboczego sprzyja chłodzeniu kąt płomienia i niewielka część wygiętej rury czynnika roboczego zapewnia, że ​​rura prosta i rura zakrzywiona mają odpowiednią wielkość rozszerzania, tak aby zmniejszyć wewnętrzne naprężenie, więc wzrasta trudność przejścia przez kulę.

  Zalety ściany wodnej z membraną


  1. Aby zagwarantować szczelność ściany pieca i zmniejszyć wyciek powietrza z komory spalania.

  2. Aby osiągnąć pełne chłodzenie wodne komory spalania, a ścianka wodna membrany wyposażenia kotła jest korzystna w zapobieganiu koksowaniu w warunkach dodatkowego wypalania.

  3. Pojemność magazynowania ciepła jest niewielka, nagrzewanie komory spalania jest szybkie, a chłodzenie również szybkie, co może skrócić czas chłodzenia uruchomienia kotła i wyłączenia pieca.

  4. Dobrze jest zastosować ścianę chłodzoną wodą podpieraną od góry i może zmniejszyć obciążenie ramy kotła, co jest korzystne w przypadku zwisu.

  5. W porównaniu z nieizolowanymi rurkami, ścianka membrany poprawia zdolność absorpcji ciepła przez rury.

  6. Fabryczna bezpośrednia ściana wodna membrany kotła może poprawić wstępny stopień kombinacji części kotła i zmniejszyć obciążenie instalacyjne.

  Dodatkowy


  1 Wodne panele ścienne są stosowane w kotłach odzysknicowych na ciepło.
  2) Produkujemy wodne panele ścienne, które są wykonane z rur ze stali węglowej zgodnie z rysunkami i specyfikacjami klientów.
  3) Szczególną uwagę zwraca się na owalność i przerzedzenie zgiętej części podczas produkcji.
  4 Produkujemy i dostarczamy kompleksową gamę paneli do ścian wodnych.
  5 Oferowane przez nas rury znoszą duży nacisk wewnętrzny, ponieważ ciągły pasek materiału płetwy jest spiralnie nawinięty na rurkę.
  6 Wiadomo, że rury te zapewniają równomierne ciepło, co powoduje zwiększenie mocy cieplnej.
  7 Główną funkcją paneli ściennych w bojlerze jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez płomień lub przewód kominowy o wysokiej temperaturze oraz wytwarzanie pary lub gorącej wody w rurach, a tym samym obniżanie temperatury w komorze.

  Podanie


  1 Energooszczędna ochrona środowiska chińska dostawca membranowa ściana wodna do kotła CFB to ściany membranowe wykonane z rur spawanych razem z paskiem metalu lub bez niego.
  2) Ściany te tworzą obudowę komory spalania węgla.
  3) Rurki ze ścianą wodną są również określane jako sekcja parownika; zawierają wodę głównie w postaci płynnej, która stopniowo odparowuje wraz ze wzrostem w kotle.

  Uwaga


  1 Kontrola penetracji spoiny w celu spełnienia wymagań mechanicznych i wymiany ciepła Kontrola deformacji do dopuszczalnych tolerancji.
  2) Panele rutynowo wymagają prostowania w warsztacie po spawaniu i obróbce cieplnej. Pytanie, na które należy odpowiedzieć, to czy warsztat może następnie spełnić wymagane tolerancje wymiarowe dla udanej instalacji na miejscu?
  3) Czy istniejące procedury obsługi sklepów mogą być stosowane w obecnym stanie bez dodawania nadmiernych kontroli, które zwiększą koszty i harmonogram.
  4 Znaczenie podgrzewania i jego konserwacji w procesie spawania może powodować szereg problemów związanych z obsługą i przetwarzaniem w warsztacie, co znacznie zwiększy koszty.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China