Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Części kotła ze stalowym bębnem o długim okresie eksploatacji do kotła węglowego CFB

Części kotła ze stalowym bębnem o długim okresie eksploatacji do kotła węglowego CFB

  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
 • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME, SGS, EN, ISO9001
  Numer modelu: bęben parowy kotła

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Szczegóły pakowania: zdatne do pakowania opakowanie
  Czas dostawy: 35 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Bęben wodny kotła Użycie: Przemysł, Przemysł / Elektrownia, Ogrzewanie
  dane wyjściowe: Gorąca woda / para materiał: stal węglowa, stal nierdzewna, stal stopowa

  Wysokociśnieniowy bęben grzewczy kotła parowego

  Opis produktu

  Bęben jest cylindrycznym zbiornikiem ciśnieniowym stosowanym w bojlerze wodociągowym do oddzielania pary i wody oraz oczyszczania pary, tworząc pętlę cyrkulacji wody i wodę sznurkową. Jego główną funkcją jest odbieranie wody z ekonomizera, oddzielanie pary wodnej od wody i dostarczanie wody do pętli cyrkulacyjnej oraz transport pary nasyconej do przegrzewacza. W bębnie jest pewna ilość wody, która zapewnia pewne oszczędności ciepła i materiału. Gdy zmieniają się warunki pracy, prędkość zmiany prężności pary można spowolnić. Kiedy dopływ i ładunek wody nie są koordynowane przez krótki czas, odgrywa rolę bufora. Bęben jest wyposażony w wewnętrzne urządzenia do oddzielania pary wodnej, czyszczenia parą, leków doniczkowych i ciągłego odprowadzania ścieków, aby zapewnić jakość pary, jak pokazano na rysunku.

  Bęben jest najbardziej nieporęcznym i najdroższym grubościennym elementem przenoszącym nacisk w kotle. Bęben nie tylko wytrzymuje wysokie ciśnienie wewnętrzne, ale również wytwarza naprężenia termiczne z powodu fluktuacji temperatury ścianki spowodowanej zmianą warunków pracy. Dlatego warunki pracy są złe, potrzebny jest skuteczny nadzór nad warunkami pracy.

  Procedury robocze

  1. Mieszanina pary i wody pochodzącej ze ściany wodnej wchodzi do bębna przez górną rurkę wlotową bębna. Wzdłuż wąskiego pierścieniowego kanału utworzonego przez wewnętrzną ścianę bębna i wkładkę łukową, mieszaninę pary i wody można równomiernie przenieść na wewnętrzną ścianę bębna przy odpowiednim natężeniu przepływu, przezwyciężając w ten sposób trudność nadmiernej różnicy temperatur między górne i dolne ścianki bębna podczas rozruchu i wyłączenia kotła oraz umożliwienie szybszego rozruchu.

  2. Mieszanina para-woda wchodząca do bębna wchodzi do separatora cyklonowo-parowego i wykorzystuje bezwładność zmiany kierunku przepływu w celu oddzielenia mieszaniny para-woda, która jest pierwszym rozdziałem mieszaniny para-woda.

  3. Oddzielona para wodna nadal zawiera dużo wody. Wchodzi do separatora blachy falistej od góry separatora. Para z pewnymi kroplami wody przepływa przez pęknięcia między płytami falistymi, a warstwa wody powstaje na metalowej ścianie, aby spływać w dół.

  4. Para po wtórnym oddzieleniu jest ostatecznie czyszczona za pomocą pary, a separacja grawitacyjna odbywa się przy użyciu różnicy gęstości wody, która jest trzecią separacją.

  5. Po trzech oddzieleniach para spełnia normę jakości pary i prowadzi do przegrzewacza płyty z rury nasyconej pary u góry bębna.

  Cyrkulacja wody

  1. Zwykle w bębnie parowym występuje para wodna i woda. Pod pewnym ciśnieniem temperatura pary wodnej w bębnie jest również inna (odnosi się do tabeli charakterystyk rozpuszczania wody, tj. Znamionowej temperatury nasycenia pod ciśnieniem znamionowym). Jeśli jest w stanie nasyconym, temperatura wody jest taka sama jak pary.

  2. Cyrkulacja wody w bębnie jest konwekcyjnym cyklem cieplnym (z wyjątkiem promieniowania cieplnego z zewnętrznej ściany bębna i bezpośredniego przenoszenia ciepła z rury dymowej lub ściany zewnętrznej). Ciepło jest wymieniane w procesie przemieszczania się w górę ze względu na niewielką wagę gorącej wody. Po osiągnięciu pewnej ilości ciepła część wody przekształca się w stan gazowy.

  Funkcje

  Istnieją główne funkcje bębnów parowych, jak poniżej:

  1. Jest węzłem łączącym trzy procesy podgrzewania, odparowywania i przegrzewania czynnika roboczego w celu zapewnienia normalnego obiegu wody w kotłach.

  2. Wewnątrz znajduje się separator pary i wody oraz urządzenie do ciągłego przedmuchiwania w celu zapewnienia jakości pary z kotła.

  3. Mają określoną ilość wody, mają określoną pojemność magazynowania ciepła, ułatwiają zmianę prędkości prężności pary.

  4. Bęben jest wyposażony w manometr, miernik poziomu wody, wodę po awarii, zawór bezpieczeństwa i inne wyposażenie zapewniające bezpieczną pracę kotła.

  Nazwa produktu Bęben parowy kotła
  Materiał Stali stopowej
  Wymiar Jako wymóg
  Funkcjonować Urządzenie do oddzielania pary
  Nasza firma

  Firma HD Boiler założona w 1985 roku, Zhangjiagang Hua Dong Boiler Co., Ltd. (działająca jako HD Boiler), jest profesjonalnym producentem przemysłowym, produkującym kocioł użytkowy, kocioł przemysłowy, kocioł HRSG oraz wszelkiego rodzaju części kotła, takie jak panele ścian wodnych, ekonomizery , podgrzewacze powietrza, przegrzewacze, kolektory, rury z żeberkami spiralnymi, rury z żeberkami H, rury cieplne itp. Kocioł HD znajduje się w parku przemysłowym Dong Lai, na wschodnich przedmieściach Zhang Jia Gang City. Lokalizacja zakładu to około 150 km drogi ekspresowej do portu w Szanghaju lub 60 km drogi krajowej do Suzhou lub Wuxi, a transport przebiega wygodnie i szybko we wszystkich kierunkach.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China