Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Części kotła ze stalowym bębnem o długim okresie eksploatacji do kotła węglowego CFB

Części kotła ze stalowym bębnem o długim okresie eksploatacji do kotła węglowego CFB

  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
  • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler
 • Long Life Steel Boiler Steam Drum Boiler Parts For CFB Coal - Fired Boiler

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME, SGS, EN, ISO9001
  Numer modelu: bęben parowy kotła

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Szczegóły pakowania: zdatne do pakowania opakowanie
  Czas dostawy: 35 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  styl: Poziome Użycie: Przemysł, Przemysł / Elektrownia, Ogrzewanie
  dane wyjściowe: Gorąca woda / para materiał: stal węglowa, stal nierdzewna, stal stopowa

  Wysokociśnieniowy bęben grzewczy kotła parowego

  Opis produktu

  Bęben jest cylindrycznym zbiornikiem ciśnieniowym stosowanym w bojlerze wodociągowym do oddzielania pary i wody oraz oczyszczania pary, tworząc pętlę cyrkulacji wody i wodę sznurkową. Jego główną funkcją jest odbieranie wody z ekonomizera, oddzielanie pary wodnej od wody i dostarczanie wody do pętli cyrkulacyjnej oraz transport pary nasyconej do przegrzewacza. W bębnie jest pewna ilość wody, która zapewnia pewne oszczędności ciepła i materiału. Gdy zmieniają się warunki pracy, prędkość zmiany prężności pary można spowolnić. Kiedy dopływ i ładunek wody nie są koordynowane przez krótki czas, odgrywa rolę bufora. Bęben jest wyposażony w wewnętrzne urządzenia do oddzielania pary wodnej, czyszczenia parą, leków doniczkowych i ciągłego odprowadzania ścieków, aby zapewnić jakość pary, jak pokazano na rysunku.

  Bęben jest najbardziej masywnym i najdroższym grubościennym elementem przenoszącym nacisk w kotle. Bęben nie tylko wytrzymuje wysokie ciśnienie wewnętrzne, ale również wytwarza naprężenia termiczne z powodu wahań temperatury ścianek spowodowanych zmianą warunków pracy. Dlatego warunki pracy są złe, potrzebny jest skuteczny nadzór nad warunkami pracy.

  Procedury robocze

  1. Mieszanina pary i wody pochodzącej ze ściany wodnej wchodzi do bębna przez górną rurkę wlotową bębna. Wzdłuż wąskiego pierścieniowego kanału utworzonego przez wewnętrzną ścianę bębna i wkładkę łukową, mieszaninę pary i wody można równomiernie przenieść na wewnętrzną ścianę bębna przy odpowiednim natężeniu przepływu, przezwyciężając w ten sposób trudność nadmiernej różnicy temperatur między górne i dolne ścianki bębna podczas uruchamiania i wyłączania kotła oraz umożliwianie szybszego rozruchu.

  2. Mieszanina para-woda wchodząca do bębna wchodzi do separatora cyklonowo-parowego i wykorzystuje bezwładność zmiany kierunku przepływu w celu oddzielenia mieszaniny para-woda, która jest pierwszym rozdziałem mieszaniny para-woda.

  3. Oddzielona para wodna nadal zawiera dużo wody. Wchodzi do separatora blachy falistej od góry separatora. Para z pewnymi kroplami wody przepływa przez pęknięcia między płytami falistymi, a warstwa wody tworzy się na metalowej ścianie i przepływa w dół.

  4. Para po wtórnym oddzieleniu jest ostatecznie czyszczona parą, a separacja grawitacyjna odbywa się przy użyciu różnicy gęstości wody, która jest trzecią separacją.

  5. Po trzech oddzieleniach para spełnia normę jakości pary i prowadzi do przegrzewacza płyty z rury nasyconej pary na górze bębna.

  Cyrkulacja wody

  1. Zwykle w bębnie parowym występuje para wodna i woda. Pod pewnym ciśnieniem temperatura pary wodnej w bębnie jest również inna (odnosi się do tabeli charakterystyk rozpuszczania wody, tj. Znamionowej temperatury nasycenia pod ciśnieniem znamionowym). Jeśli jest w stanie nasyconym, temperatura wody jest taka sama jak pary.

  2. Cyrkulacja wody w bębnie jest konwekcyjnym cyklem cieplnym (z wyjątkiem promieniowania cieplnego z zewnętrznej ściany bębna i bezpośredniego przenoszenia ciepła z rury dymowej lub ściany zewnętrznej). Ciepło jest wymieniane w procesie przemieszczania się w górę ze względu na niewielką wagę gorącej wody. Po osiągnięciu określonej ilości ciepła część wody przekształca się w stan gazowy.

  Funkcje

  Istnieją główne funkcje bębnów parowych, jak poniżej:

  1. Jest węzłem łączącym trzy procesy podgrzewania, odparowywania i przegrzewania czynnika roboczego w celu zapewnienia normalnego obiegu wody w kotłach.

  2. Wewnątrz znajduje się separator pary i wody oraz urządzenie do ciągłego przedmuchiwania w celu zapewnienia jakości pary z kotła.

  3. Mieć określoną ilość wody, mieć określoną pojemność magazynowania ciepła, ułatwić zmianę prędkości prężności pary.

  4. Bęben jest wyposażony w manometr, miernik poziomu wody, wodę po awarii, zawór bezpieczeństwa i inne wyposażenie zapewniające bezpieczną pracę kotła.

  Nazwa produktu Bęben parowy kotła
  Materiał Stali stopowej
  Wymiar Jako wymóg
  Funkcjonować Urządzenie do oddzielania pary
  Nasza firma

  Firma HD Boiler założona w 1985 roku, Zhangjiagang Hua Dong Boiler Co., Ltd. (działająca jako HD Boiler), jest profesjonalnym producentem przemysłowym, produkującym kocioł użytkowy, kocioł przemysłowy, kocioł HRSG i wszelkiego rodzaju części kotła, takie jak panele ścian wodnych, ekonomizery , podgrzewacze powietrza, przegrzewacze, kolektory, rury z żeberkami spiralnymi, rury z żeberkami H, rury cieplne itp. Kocioł HD znajduje się w parku przemysłowym Dong Lai, na wschodnich przedmieściach Zhang Jia Gang City. Lokalizacja zakładu to około 150 km drogi ekspresowej do portu w Szanghaju lub 60 km drogi krajowej do Suzhou lub Wuxi, a transport przebiega wygodnie i szybko we wszystkich kierunkach.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty