Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Manifold Headers

Części grzejne kotła Longlife HD Nagłówki kolektora kotła o wysokiej wydajności

Części grzejne kotła Longlife HD Nagłówki kolektora kotła o wysokiej wydajności

  • Longlife HD Boiler Heater Parts Boiler Manifold Headers For High Efficiency
  • Longlife HD Boiler Heater Parts Boiler Manifold Headers For High Efficiency
  • Longlife HD Boiler Heater Parts Boiler Manifold Headers For High Efficiency
  • Longlife HD Boiler Heater Parts Boiler Manifold Headers For High Efficiency
 • Longlife HD Boiler Heater Parts Boiler Manifold Headers For High Efficiency

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME,EN,ISO,SGS
  Numer modelu: Nagłówek kolektora kotła

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 500 ton
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie nadające się do żeglugi
  Czas dostawy: 30 dni roboczych
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 500 ton / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Warunek: Nowy Port: Shanghai
  typu: Kolektor parowy Użycie: Przemysł / Elektrownia
  Ciśnienie: Wysokie / niskie ciśnienie Dimension(L*W*H): Dostosowywanie

  Części nagrzewnicy kotła HD Nagłówki kolektora kotła o wysokiej wydajności

  Informacje o produkcie

  Nagłówki zbierają i rozprowadzają parę wodną lub wodę z lub do szeregu mniejszych rur lub przewodów. Są one wykonane ze stali węglowej lub ferrytycznej, zazwyczaj tego samego gatunku, co systemy rurociągów. W przeciwieństwie do systemów rurociągów, które są zwykle zgrzewane i gięte, główki są proste.

  Ciśnienia i temperatury, które muszą wytrzymać nagłówki, zależą od komponentu, do którego są podłączone. Nagłówek podłączony do ekonomizera lub paneli ściennych podlega mniej surowym wymogom dotyczącym materiału niż głowica połączona z przegrzewaczami lub nagrzewnicami.
  W zależności od temperatury i ciśnienia głowic, Vallourec dostarcza rury ze stali węglowej do wysokostopowych stali ferrytycznych, takich jak T / P91 lub T / P92, o rozmiarach od 88,9 mm do 406,4 mm.

  Podanie

  Nagłówek części ciśnieniowej kotła parowego o wzdłużnej spawanej rurze o dużej średnicy ma nagłówek ściany wodnej, nagłówek przegrzewacza, głowicę ekonomizera i tak dalej, działa jako gromadzenie, mieszanie, ponowne rozdzielanie czynnika roboczego, jako struktura, może być zaklasyfikowany jako koniec rodzaj okładki (obudowa końcowa) i rodzaj dekoltu.
  Parametry techniczne projektowanego przez klienta nagłówka części ciśnieniowych kotła do kotła CFB

  Specyfikacja
  Średnica (OD) ¢ 76 mm ~ 914 mm
  Długość (maks.) 23000 mm
  Temperatura (℃) 300 ~ 1500

  Korzyść

  Rola hedera jest gwarantowana. Czynnik roboczy. Mieszanie. Kocioł grzewczy. Średnie rury kotła przemysłowego składają się z rzędów rur (ściana wody) razem, ale duża objętość kotła, skomplikowana struktura, nie może zagwarantować, że cały czynnik roboczy rura o zdolności absorpcji ciepła jest taka sama, różne części absorpcji ciepła różnią się znacznie, nagłówek instalacji może pozwolić, aby każda czynna medium wewnątrz rury zbiegła się tutaj, redystrybucja do następnego poziomu w rurze, abyśmy mogli zmniejszyć odchylenie termiczne, sprawić, aby wydajność cieplna kotła chłodzącego przepływ czynnika roboczego kotła została zoptymalizowana w celu poprawy; Ponadto rozmiar, ilość i rozmieszczenie rur w górnej środkowej i dolnej części kotła są różne

  informacje o firmie

  Kotły „Hua Dong” obejmują kotły komunalne, kotły HRSG, opalane węglem, opalane olejem (gazowym), opalane gnojowicą i opalane odpadami wodnymi / kotły parowe, kotły na organiczne nośniki ciepła itp. Oraz kotły części zamienne (ekonomizer, rura żebrowana, heder, bęben parowy, przegrzewacz, panel ścienny wody, podgrzewacz powietrza, separator cyklonowy itp., które są szeroko stosowane w produkcji energii, dostawie ciepła, inżynierii chemicznej, tekstyliach, żywności, papierze, budownictwie drogowym , przemysł przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i drewna. Kotły „HD” są uhonorowane jako „Słynna produkcja w prowincji Jiangsu”, „Produkt Jiangsu High-Tech” i „Produkt energooszczędny Jiangsu”. Marka „HD” to „Znana marka w Jiangsu Province. Jesteśmy wykwalifikowanym dostawcą dla trzech największych producentów kotłów w Chinach (Harbin Boiler Co., Ltd., Dong Fang Boiler Group Co., Ltd., Shanghai Boiler Works Ltd.). obsługują 10000 klientów, którzy dobrze sprzedają w całych Chinach i są eksportowani do USA, Australii, Rosji, Kazachstanu, Indii, Indonezji, Południowa Afryka, Brazylia i Azja Południowo-Wschodnia.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty