Dom ProduktyBoiler Air Preheater

Certyfikacja ASME Podgrzewacz powietrza kotłowego w elektrociepłowni Stop ze stali nierdzewnej

Certyfikacja ASME Podgrzewacz powietrza kotłowego w elektrociepłowni Stop ze stali nierdzewnej

  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
  • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless
 • ASME Certification Boiler Air Preheater In Thermal Power Plant Tubular Alloy Stainless

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME,EN,ISO,SGS
  Numer modelu: Podgrzewacz powietrza

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie nadające się do żeglugi
  Czas dostawy: 30 dni roboczych
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 1 zestaw / miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor: Wymagania klienta aplikacji: Podgrzewacz powietrza
  Paliwa: Rodzaje Użycie: Podgrzewanie powietrza
  Port: Shanghai Warunek: Nowy

  ASME Certyfikacyjny podgrzewacz powietrza w elektrociepłowni ze stali stopowej

  Wprowadzenie produktów

  Podgrzewacz powietrza (podgrzewacz powietrza) jest również określany jako „dla podgrzewacza powietrza, ma na celu poprawę wydajności wymiany ciepła w kotle, zmniejszenie strat ciepła w roli podgrzewacza powietrza, urządzenie do podgrzewania ma na celu usunięcie gazów spalinowych z ogona kocioł do przenoszenia ciepła, poprzez radiator do przed wejściem do powietrza kotła, powszechnie określany jako temperatura powietrza jest wstępnie podgrzewana do pewnej liczby wykorzystywanych w elektrowni opalanej węglem kotła podgrzewacz powietrza można podzielić na skrzynkę rurową typ obrotowy dwa rodzaje, w tym obrotowa powierzchnia grzewcza podzielona jest na osłonę przeciwwiatrową typu obrotowego i obrotowego dwa rodzaje elektrowni ogrzewanie powierzchniowe podgrzewacz rotacyjny często jest przyjmowany Zastosowanie w kotle jest zwykle dwupojemnikowe trzy-pojemnikowe cztery - rodzaj pojemnika jest często stosowany w kotle z obiegowym złożem fluidalnym

  Zasada działania

  Obrotowy podgrzewacz powietrza, na przykład pokazuje, że zasada podgrzewacza powietrza, praca spowolni obroty, gazy spalinowe do podgrzewacza powietrza spalinowego lientang, a następnie wydalone, i przenoszą ciepło w gazach spalinowych będą absorbowane przez chłodzenie płetwa w podgrzewaczu powietrza, po podgrzaniu powietrza, powolnym obrocie i ruchu płetwy po stronie powietrza, aby przekazać ciepło do powietrza przed wejściem do podgrzewacza powietrza kotła w zastosowaniu kotła jest trzy dodatkowe punkty typu zasobnika, z przerwą systemu sygnalizacji pożaru regulacja systemu podgrzewania powietrza i system kontroli konwersji częstotliwości prostego działania, który jest wygodny w użyciu Jest szeroko stosowany w systemie kotłów spalinowych ze względu na jego bezpieczną pracę i wysoką wydajność wymiany ciepła

  Efekt

  1. Popraw i zintensyfikuj spalanie

  Po przejściu przez kocioł ciepła odpadowego powietrze wchodzi do pieca, przyspieszając proces suszenia, zapłonu i spalania paliwa, zapewniając stabilne spalanie w kotle i poprawiając wydajność spalania.

  2. Zwiększ transfer ciepła

  Ponieważ spalanie w piecu zostało ulepszone i wzmocnione, a temperatura gorącego powietrza wchodzącego do pieca została zwiększona, średni poziom temperatury w piecu również został zwiększony, co może wzmocnić promieniowanie ciepła w piecu.

  3, Zmniejszyć straty w piecu, zmniejszyć temperaturę spalin, poprawić sprawność cieplną kotła

  Strata niecałkowitego spalania chemicznego może być zmniejszona dzięki stabilnemu spalaniu w piecu i intensyfikacji wymiany ciepła promieniowania. Z drugiej strony podgrzewacz powietrza STOSUJE ciepło odpadowe gazów spalinowych, co dodatkowo zmniejsza straty dymu, poprawiając tym samym kocioł Wydajność cieplna. Zgodnie z naszym doświadczeniem, gdy powietrze jest podgrzewane o 1,5 ℃ w podgrzewaczu, temperaturę spalin można zmniejszyć o 1 ℃. Po zainstalowaniu podgrzewacza powietrza w przewodzie spalinowym kotła, jeśli ciepło odpadowe powietrza wynosi 150-160 ℃, temperaturę spalin można zmniejszyć o 110-120 ℃, a wydajność cieplną kotła można zwiększyć o 7% - 7,5%. Może zaoszczędzić 11-12% paliwa.

  4. Gorące powietrze może być używane jako środek osuszający paliwo

  W przypadku pieca do wypalania warstw gorące powietrze może wykorzystywać paliwo o wyższej zawartości wilgoci i popiołu, a dla kotła elektrowni, gorące powietrze jest ważnym środkiem osuszającym dla systemu proszkowego i nośnika węgla.

  informacje o firmie

  Hua Dong Boiler Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji kotłów. Założona na początku 1985 roku, ma dwie bazy produkcyjne, firma ta obejmuje 400 000 assets ze środkami trwałymi o wartości 110 000 000 USD. Jest 1100 pracowników, w tym 150 techników i 600 spawaczy kodowanych. Hua Dong posiada licencje produkcyjne na kotły klasy A i zbiorniki ciśnieniowe klasy A1 i A2 wydane przez Chińską Generalną Administrację Nadzoru Jakości, Inspekcji i Kwarantanny; posiada również znaczki „S” i „U” „NB” wydane przez American Society of Mechanical Engineers; tymczasem ta firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, SO3834, EN12952.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China