Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyCFB Boiler

Pionowo naturalnie cyrkulujący kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

Pionowo naturalnie cyrkulujący kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
 • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HDB
  Orzecznictwo: SGS, ASME, EN, ISO9001
  Numer modelu: Kocioł CFB

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Iron Frame Packing
  Czas dostawy: 30 ~ 50 dni
  Zasady płatności: L / C, Western Union, T / T
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Orzecznictwo: ISO9001,ISO,ASME,SGS styl: Pionowe
  Warunek: Nowy typu: Naturalne krążenie
  Użycie: Przemysł / elektrownia materiał: Specjalna stalowa płyta kotła

  Pionowy naturalnie obiegowy kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

  Wprowadzenie kotła CFB

  Pierścieniowy kocioł ze złożem fluidalnym WYKORZYSTUJE najbardziej uprzemysłowioną technologię spalania czystego węgla. Kocioł z obiegowym złożem fluidalnym WYKORZYSTUJE spalanie fluidalne, główna struktura obejmuje komorę spalania (w tym obszar fazy gęstej i obszar fazy rozcieńczonej) oraz piec cyrkulacyjny (w tym wysokotemperaturowy separator gazowo-stały i układ materiału powrotnego) dwie główne części. Technologia bąbelkowego spalania w złożu fluidalnym jest jedną z największych różnic między wysoką prędkością roboczą, wzmocnionym procesem heterogenicznej reakcji spalania i odsiarczania, takim jak moc kotła można rozszerzyć, aby przemysł energetyczny mógł zaakceptować dużą moc (600 mw lub więcej), cyrkulację fluidyzacyjną kocioł ze złożem bardzo dobrze rozwiązał podstawowy problem, taki jak termodynamika, mechanika, inżynieria materiałowa i problemy inżynieryjne, takie jak nadmuchiwanie, zużycie i przegrzanie, stają się trudne do spalania paliw stałych (takich jak węgiel kamienny, łupki, odpady komunalne, osady i inne odpady) zużycie energii przez zaawansowaną technologię.

  Funkcje kotła CFB

  (1) Zainstaluj ekonomizer paliwa
  Struktura molekularna węglowodorów w wyniku przetwarzania ekonomizera paliwa, zmiana, zwiększenie odległości między cząsteczkami, wzrost liczby małych lepkości paliw molekularnych zmniejszony, wynik oleju opałowego przed spaleniem rozpylania, rafinowany, aby znacznie poprawić, rozpylać w wewnętrzne komory spalania są w pełni pod warunkiem spalania o niskiej zawartości tlenu, dlatego objętość podmuchu urządzeń do spalania może zmniejszyć 15% do 20%, unikać odbierania ciepła z komina, spadek temperatury spalin 5 ℃ do 10 ℃.
  Olej opałowy urządzenia do spalania jest przetwarzany przez urządzenie energooszczędne, które może zaoszczędzić 4,87% do 6,10% dzięki poprawionej wydajności spalania.
  Dokładnie usuń koks z końcówki oparzeniowej i zapobiegaj cofaniu się.
  Usunąć nagromadzone pozostałości w ścianie pieca z powodu niewystarczającego spalania paliwa, aby osiągnąć efekt ochrony środowiska i oszczędności energii.
  Zanieczyszczenie powietrza powodowane przez gazy spalinowe z urządzeń spalania jest znacznie zmniejszone. Szkodliwe składniki spalin, takie jak tlenek węgla (CO), tlenek azotu (NOx) i węglowodór (HC), są znacznie zmniejszone, a gazy spalinowe są zredukowane o ponad 50%.
  Jednocześnie zawartość pyłu w spalinach można zmniejszyć o 30–40%.
  Pozycja montażowa: instalowana między pompą olejową a komorą spalania lub dyszą, temperatura otoczenia nie powinna przekraczać 360 ℃.
  (2) Zainstalować energooszczędny kocioł kondensacyjny
  Dym spalinowy z kotła gazowego zawiera do 18% pary, zawiera dużo ciepła utajonego, nie jest używany, temperatura spalin jest wysoka, widoczna strata ciepła jest duża.
  Podczas spalania gazu ziemnego nadal emitowane są tlenki azotu, niewielka ilość dwutlenku siarki i inne zanieczyszczenia.
  Zmniejszenie zużycia paliwa jest najlepszym sposobem na obniżenie kosztów, ekonomizer kotła gazowego typu kondensacyjnego można zainstalować bezpośrednio w istniejącym przewodzie spalinowym, recykling wysokiej temperatury energii spalin, zmniejszyć zużycie paliwa, korzyści ekonomiczne są bardzo oczywiste, jednocześnie, kondensacja absorpcji pary wodnej tlenek azotu w spalinach, dwutlenku siarki i innych zanieczyszczeniach, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, ma istotne znaczenie dla ochrony środowiska.
  (3) Zastosowanie technologii kondensacyjnego kotła odzysknicowego
  W tradycyjnym bojlerze temperatura spalin wynosi na ogół 160 ~ 250 ℃, para w gazach spalinowych jest nadal w stanie przegrzania, niemożliwe jest skroplenie w ciekłej wodzie i uwolnienie utajonego ciepła parowania.
  Jak wszyscy wiemy, sprawność cieplna kotła jest obliczana na podstawie niskiej wartości opałowej paliwa bez uwzględnienia utraty ciepła utajonego ciepła parowania przy wysokiej wartości opałowej paliwa.
  Dlatego sprawność cieplna tradycyjnych kotłów może osiągnąć tylko 87% ~ 91%.
  I kondensacyjny kocioł odzysknicowy, obniża temperaturę spalin do 50 ~ 70 ℃, w pełni odzyskuje ciepło jawne w spalinach i utajone ciepło skraplania pary wodnej, poprawia sprawność cieplną;
  Skroploną wodę można również poddać recyklingowi.
  (4) W ogonie kotła zastosowano technologię odzysku ciepła odpadowego z rury cieplnej
  Ciepło odpadowe to energia, która nie została wykorzystana w urządzeniach do utylizacji energii w określonych warunkach ekonomicznych i technologicznych, to jest w postaci nadmiarowej i odpadowej energii.
  Obejmuje ciepło odpadowe wysokotemperaturowego gazu odlotowego, ciepło odpadowe czynnika chłodzącego, ciepło odpadowe gazu odlotowego i ścieków, ciepło odpadowe produktów wysokotemperaturowych i żużla, ciepło odpadowe reakcji chemicznej, ciepło odpadowe palnych gazów odlotowych i ścieków, i ciśnienie resztkowe płynu pod wysokim ciśnieniem.
  Według badania łączne zasoby ciepła odpadowego w różnych branżach stanowią około 17% ~ 67% całkowitego zużycia paliwa, a zasoby odzysku ciepła odpadowego stanowią około 58% całkowitych zasobów ciepła odpadowego.

  Specyfikacje kotła CFB

  Model Wydajność (t / h)

  Nacisk

  (MPa)

  Temperatura pary

  (ºC)

  Temperatura wody zasilającej
  (ºC)

  Wydajność odsiarczania

  (%)

  HD-35 / 3.82-M 35 3,82 450 150 min 82
  HD-35 / 5.3-M 35 5.3 450 150 min 82
  HD-75 / 3.82-M 75 3,82 450 150 min 82
  HD-75 / 5.3-M 75 5.3 485 150 min 82
  HD-75 / 9,8-M1 75 9,8 540 215 min 82
  HD-130 / 3.82-M 130 3,82 450 172 min 82
  HD-130 / 5.3-M 130 5.3 485 172 min 82
  HD-130 / 9,8-M 130 9,8 540 215 min 82

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty