Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyCFB Boiler

Pionowo naturalnie cyrkulujący kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

Pionowo naturalnie cyrkulujący kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
  • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry
 • Vertical Naturally Circulating Fluidized Bed Boiler For Power Station Or Industry

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HDB
  Orzecznictwo: SGS, ASME, EN, ISO9001
  Numer modelu: Kocioł CFB

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Iron Frame Packing
  Czas dostawy: 30 ~ 50 dni
  Zasady płatności: L / C, Western Union, T / T
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Orzecznictwo: ISO9001,ISO,ASME,SGS styl: Pionowe
  Warunek: Nowy typu: Naturalny obieg
  Użycie: Przemysł / Elektrownia materiał: Specjalna płyta stalowa kotła

  Pionowo naturalnie cyrkulujący kocioł fluidyzacyjny do elektrowni lub przemysłu

  Wprowadzenie kotła CFB

  Kocioł pierścieniowy ze złożem fluidalnym STOSUJE najbardziej uprzemysłowioną technologię spalania czystego węgla. Kocioł z obiegowym złożem fluidalnym STOSUJE spalanie fluidalne, główna struktura obejmuje komorę spalania (w tym obszar fazy gęstej i obszar fazy rozcieńczonej) oraz piec obiegowy (w tym wysokotemperaturowy separator gaz-ciało stałe i układ materiału powrotnego) dwie główne części. Dzięki technologii spalania w złożu fluidalnym z pęcherzykami powietrza jest jedną z największych różnic między wysoką prędkością obrotową, wzmocnionym procesem spalania i odsiarczania. Niejednorodny proces reakcji, taki jak wydajność kotła można rozszerzyć na energetykę, może przyjąć dużą pojemność (600 mw lub powyżej poziomu), cyrkulację fluidalną kocioł łóżko bardzo dobrze rozwiązuje podstawowy problem, taki jak termodynamika, mechanika, materiałoznawstwo i problemy techniczne, takie jak inflacja, zużycie i nadmierna temperatura, stają się trudne do spalania paliw stałych (takich jak skała płonna, łupek, odpady komunalne, szlam i inne odpady) wykorzystanie energii zaawansowanych technologii.

  Cechy kotła CFB

  (1) Zainstaluj ekonomizer paliwa
  Molekularna struktura węglowodorów przez przetwarzanie ekonomizera paliwa, zmiana, zwiększenie odległości między cząsteczkami, wzrost liczby lepkości małych cząsteczek paliwa zmniejszył się, w wyniku rafinacji oleju opałowego przed rozpyleniem, w celu poprawy, rozpylania do wewnętrzna komora spalania jest całkowicie w stanie niskiego spalania tlenu, a zatem objętość podmuchu sprzętu do spalania może zmniejszyć się o 15% do 20%, unikać odbierania ciepła w kominie, spadek temperatury spalin 5 ℃ do 10 ℃.
  Olej opałowy urządzeń do spalania jest przetwarzany przez urządzenie energooszczędne, które może zaoszczędzić 4,87% do 6,10% dzięki lepszej wydajności spalania.
  Dokładnie usuń koks z końcówki wypalającej i zapobiegaj nawrotom.
  Usuń nagromadzenie pozostałości w ścianie pieca z powodu niewystarczającego spalania paliwa, aby osiągnąć efekt ochrony środowiska i oszczędności energii.
  Zanieczyszczenie powietrza spowodowane przez spaliny z urządzeń do spalania jest znacznie zmniejszone. Szkodliwe składniki gazów spalinowych, takie jak tlenek węgla (CO), tlenek azotu (NOx) i węglowodór (HC), są znacznie zmniejszone, a spaliny są zredukowane o ponad 50%.
  Jednocześnie zawartość pyłu w spalinach można zmniejszyć o 30-40%.
  Pozycja montażowa: zainstalowana między pompą olejową a komorą spalania lub dyszą, temperatura otoczenia nie powinna przekraczać 360 ℃.
  (2) Zainstaluj kondensacyjny kocioł gazowy oszczędzający energię
  Dym spalinowy z kotła gazowego zawiera do 18% pary, nie zawiera dużo utajonego ciepła, temperatura spalin jest wysoka, rozsądna strata ciepła jest duża.
  Spalanie gazu ziemnego nadal emituje tlenki azotu, niewielką ilość dwutlenku siarki i innych zanieczyszczeń.
  Zmniejszenie zużycia paliwa to najlepszy sposób na obniżenie kosztów, ekonomizator kotła gazowego typu kondensacyjnego może być zainstalowany bezpośrednio w istniejącym przewodzie spalinowym kotła, recykling wysokiej temperatury gazów spalinowych, zmniejszenie zużycia paliwa, korzyść ekonomiczna jest bardzo oczywista, jednocześnie kondensacja absorpcji pary wodnej tlenku azotu w gazach spalinowych, dwutlenku siarki i innych zanieczyszczeniach, zmniejsza emisję zanieczyszczeń, ma istotne znaczenie dla ochrony środowiska.
  (3) Zastosowanie technologii kotła kondensacyjnego z odzyskiem ciepła odpadowego
  W tradycyjnym kotle temperatura spalin jest na ogół 160 ~ 250 ° C, para w gazie spalinowym jest nadal w stanie przegrzania, nie można skroplić się w ciekłą wodę i uwolnić utajone ciepło parowania.
  Jak wszyscy wiemy, sprawność cieplna kotła jest obliczana przez niską wartość opałową paliwa bez uwzględnienia utraty ciepła utajonego ciepła parowania w wysokiej wartości opałowej paliwa.
  Dlatego też sprawność cieplna tradycyjnych kotłów może osiągnąć tylko 87% ~ 91%.
  I kondensacyjny kocioł odzysku ciepła odpadowego, redukuje temperaturę spalin do 50 ~ 70 ℃, w pełni odzyskuje ciepło jawne w gazach spalinowych i kondensacji pary wodnej utajone ciepło, poprawia sprawność cieplną;
  Skondensowaną wodę można również poddać recyklingowi.
  (4) Ogon kotła wykorzystuje technologię odzysku ciepła odpadowego z rury cieplnej
  Ciepło odpadowe jest energią, która nie była wykorzystywana w urządzeniach wykorzystujących energię w określonych warunkach ekonomicznych i technologicznych, to znaczy zbędnych i marnujących energię.
  Obejmuje ciepło odpadowe gazów odlotowych o wysokiej temperaturze, ciepło odpadowe czynnika chłodzącego, ciepło odpadowe gazów odlotowych i ścieków, ciepło odpadowe produktów wysokotemperaturowych i żużla, ciepło odpadowe reakcji chemicznej, ciepło odpadowe palnych gazów odlotowych i ścieków, i ciśnienie resztkowe płynu pod wysokim ciśnieniem.
  Według badania, całkowite zasoby ciepła odpadowego różnych gałęzi przemysłu stanowią około 17% ~ 67% całkowitego zużycia paliwa, a odzyskiwalne zasoby ciepła odpadowego stanowią około 58% całkowitych zasobów ciepła odpadowego.

  Specyfikacje kotła CFB

  Model Pojemność (t / h)

  Nacisk

  (MPa)

  Temperatura pary

  (ºC)

  Temperatura wody zasilającej
  (ºC)

  Wydajność odsiarczania

  (%)

  HD-35 / 3.82-M 35 3,82 450 150 min 82
  HD-35 / 5.3-M 35 5.3 450 150 min 82
  HD-75 / 3.82-M 75 3,82 450 150 min 82
  HD-75 / 5.3-M 75 5.3 485 150 min 82
  HD-75 / 9,8-M1 75 9.8 540 215 min 82
  HD-130 / 3.82-M 130 3,82 450 172 min 82
  HD-130 / 5.3-M 130 5.3 485 172 min 82
  HD-130 / 9.8-M 130 9.8 540 215 min 82

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Stella

  Tel: +8618351692080

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty