Dom ProduktyBiomass Fuel Boiler

Wysokowydajny wysokociśnieniowy kocioł parowy na biomasę poziomy dla przemysłu

Wysokowydajny wysokociśnieniowy kocioł parowy na biomasę poziomy dla przemysłu

  • High - Efficient High Pressure Biomass Steam Boiler Horizontal For Industry
  • High - Efficient High Pressure Biomass Steam Boiler Horizontal For Industry
  • High - Efficient High Pressure Biomass Steam Boiler Horizontal For Industry
  • High - Efficient High Pressure Biomass Steam Boiler Horizontal For Industry
 • High - Efficient High Pressure Biomass Steam Boiler Horizontal For Industry

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HDB
  Orzecznictwo: ISO9001 , ASME , Grade A , SGS , EN , TUV
  Numer modelu: Kocioł na biomasę

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie nadające się do żeglugi
  Czas dostawy: 30 ~ 50 dni
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Warunek: Nowy dane wyjściowe: Gorąca woda
  Ciśnienie: Wysokie ciśnienie Użycie: Przemysł / Elektrownia
  Waga: Wymagany kocioł Kolor: Wymagania klienta

  Wysoko wydajny wysokociśnieniowy poziomy kocioł na biomasę dla przemysłu

  Wprowadzenie produktów

  Kotły na biomasę są rodzajem kotłów. Kotły wykorzystujące energię biomasy jako paliwo nazywane są kotłami na biomasę. Są one podzielone na kotły parowe na biomasę, kotły na biomasę z gorącą wodą, piece na gorące powietrze z biomasy, kotły olejowe na ciepło z biomasy, pionowe kotły na biomasę, poziome kotły na biomasę i tak dalej.
  Klasyfikacja kotłów na biomasę: poziome kotły na biomasę, pionowe kotły na biomasę, piec olejowy na biomasę gazowy, kocioł na biomasę, kocioł na ciepłą wodę z biomasy, piec olejowy na ciepło z biomasy.

  funkcje

  • Kocioł przyjmuje ruszt tłokowy, który jest najbardziej odpowiednim urządzeniem do spalania paliwa biomasowego. W porównaniu z tradycyjnymi kotłami, konstrukcja kotłów ma większą przestrzeń i rozsądny układ powietrza wtórnego, co sprzyja pełnemu spalaniu dużej ilości lotnych substancji uwalnianych w chwilowym spalaniu paliw z biomasy.
  • Kocioł może być wyposażony w palnik zapłonowy na paliwo (gaz) do realizacji automatyzacji zapłonu. Zasilanie, spalanie, usuwanie żużla, dostarczanie wody i zapłon kotłów można kontrolować automatycznie, a obsługa jest bardzo wygodna. Kocioł jest wyposażony w automatyczne urządzenie do czyszczenia popiołu, które może usunąć popiół osadzony na powierzchni grzewczej kotła w czasie, aby zapewnić wydajną i stabilną pracę kotła. Ogon kotła jest wyposażony w ekonomizer lub podgrzewacz powietrza zgodnie z potrzebami użytkownika. W porównaniu z tradycyjnymi kotłami, kotły mają wyższą wydajność i niższą temperaturę spalin.
  • Dzięki wysokowydajnemu materiałowi termoizolacyjnemu temperatura powierzchni kotła jest niska, a straty rozpraszania ciepła można pominąć. Zgodnie z krajowymi normami i standardami Chin wszystkie elementy ciśnieniowe są wykonane z wysokiej jakości stali kotłowej. Każdy kocioł musi przejść ścisłą kontrolę i testy przed opuszczeniem fabryki, w tym próbę ciśnieniową wody i badanie rentgenowskie. Właz, drzwi inspekcyjne i otwór strażacki są ustawione, więc konserwacja jest bardzo wygodna. Najważniejsze cechy kotłów na biomasę to: oszczędność energii, ochrona środowiska oraz łatwa instalacja i użytkowanie.

  Skład systemu

  System karmienia
  System podawania składa się z pojemnika, podajnika wibracyjnego, podajnika ślimakowego i rurki podającej śruby.
  Powstałe w fabryce paliwo BMF jest przenoszone do leja samowyładowczego przez przenośnik taśmowy, a następnie paliwo BMF w zbiorniku jest podawane do palnika przez podajnik ślimakowy do spalania.
  W celu zapewnienia stabilności ciągłego podawania i transportu materiału, podajnik wibracyjny jest połączony pomiędzy pojemnikiem a podajnikiem ślimakowym.
  System spalania
  System spalania składa się z palników, wentylatorów, zapalników i innych komponentów.
  Paliwo z biomasy w palniku ma najpierw proces wstępnego podgrzewania, a następnie transport paliwa wentylatora do pieca w celu spalania.
  Paliwo BMF ma wysoką zawartość substancji lotnych, a gdy temperatura w piecu osiągnie temperaturę uwalniania lotnego, paliwo zapłonowe może szybko zapalić się pod warunkiem dostarczenia powietrza.
  Regulacja temperatury palnika opiera się na wewnętrznej temperaturze pieca, która jest związana z ilością dostarczanego powietrza podczas zgazowania paliwa.
  Regulacja obciążenia kotła jest regulowana przez regulację ilości paszy.
  Po spaleniu gaz spalinowy wchodzi do kanału spalinowego przez piec w celu wymiany ciepła, następnie wchodzi do kolektora pyłu w celu oczyszczenia, a na koniec rozładowuje, aby zakończyć cały proces spalania i wymiany ciepła.
  System dmuchania
  Kocioł jest wyposażony w w pełni automatyczne urządzenie do przedmuchiwania popiołu, które może regularnie czyścić piec i rurę dymową, aby zapewnić, że na powierzchni przewodu dymowego nie gromadzi się kurz, aby osiągnąć bezpieczne i wydajne działanie kotła .
  Dymny system wiatrowy
  System zasilania powietrzem: system zasilania powietrzem kotła jest zintegrowany z palnikiem. Powietrze jest wysyłane do pieca przez palnik za pomocą dmuchawy, aby osiągnąć funkcję przenoszenia paliwa i wspomagania spalania.
  System odsysania pyłu indukowanego: pod działaniem wentylatora indukcyjnego, wysokotemperaturowe gazy spalinowe wytwarzane po spaleniu przechodzą przez konwekcyjny transfer ciepła w rurze dymowej, aby dostać się do kolektora pyłu w celu oczyszczenia, a na koniec są odprowadzane z komina przez indukcję wentylator wyciągowy.
  System automatycznego sterowania
  System sterowania wykorzystujący wysoką jasność, cały chiński wyświetlacz, słynny system sterowania PLC dla centralnej jednostki sterującej;
  Kocioł BMF może być obsługiwany automatycznie poprzez wymianę informacji z użytkownikami kotła poprzez dialog człowiek-maszyna

  Parametry

  Parametr Jednostka DZL1-0,7 DZL2-0,7 DZL4-1.25 DZL6-1.25 DZL8-1.6 DZL10-1.6 DZL15-1.6
  Znamionowa moc pary t / h 1 2 4 6 8 10 15
  Naprawiono ciśnienie Mpa 0,7 0,7 1.25 1.25 1.6 1.6 1.6
  Naprawiono temperaturę pary ° C 170 170 194 194 204.3 204.3 204.3
  Temperatura wody ° C 20 20 20 20 20 20 20
  Paliwo węgiel, biomasa, pellet ze słomy, łuska ryżowa tak dalej
  Wydajność cieplna % 80 min
  Waga brutto t 13.5 18,5 23 35 46 58 83

  profil firmy

  • Kotły „Hua Dong” obejmują kotły komunalne, kotły HRSG, opalane węglem, opalane ropą naftową (gazową), opalane gnojowicą wodną i opalane odpadami, kotły parowe / gorącej wody, kotły na nośnik organiczny itp.
  • Części zamienne do kotłów (ekonomizer, rura żebrowana, heder, bęben parowy, przegrzewacz, panel ścienny, podgrzewacz powietrza, separator cyklonowy itp., Które są szeroko stosowane w produkcji energii, dostawach ciepła, inżynierii chemicznej, tekstyliach, żywności, papierze, drogach przemysł budowlany, tworzyw sztucznych, gumy i drewna.
  • Kotły „HD” są uhonorowane jako „słynna produkcja w prowincji Jiangsu”, „produkt Jiangsu High-Tech” i „energooszczędny produkt Jiangsu”. Marka „HD” to „Znana marka w prowincji Jiangsu”.
  • Hua Dong Boiler Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji kotłów.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Felix

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China