Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Poziome bojler Dostosowany kocioł Bęben parowy Przyjazny środowisku

Poziome bojler Dostosowany kocioł Bęben parowy Przyjazny środowisku

  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
  • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly
 • Horizontal Style Customized Boiler Steam Drum Environmentally Friendly

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HDB
  Orzecznictwo: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Numer modelu: Bęben parowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Opakowanie nadające się do żeglugi
  Czas dostawy: 30 ~ 50 dni
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  styl: Poziomy i pionowy Warunek: Nowy
  Ciśnienie: Wysokie / niskie ciśnienie Kolor: Wymagania klienta
  aplikacji: Industrial / Power Station Słowa kluczowe: kocioł Bęben

  Poziome bojler Dostosowany kocioł Bęben parowy Przyjazny dla środowiska

  Wprowadzenie produktów

  Bęben parowy jest najważniejszym elementem ciśnieniowym w naturalnym bojlerze obiegowym, który jest stosowany głównie w produkcji energii elektrycznej średniociśnieniowego i wysokociśnieniowego kotła podkrytycznego. Bęben parowy odnosi się do spadku ciśnienia lub wzrostu spowodowanego ciśnieniem powietrza przez cykl wodny. Można to również rozumieć jako zmianę ciśnienia spowodowaną stopieniem się gazu i wody. Cząsteczki powietrza i wody w ciśnieniu granicznym zwiększą ciśnienie gazu i doprowadzą do powstania cząsteczek ciśnienia wytwarzanych po osiągnięciu przez wysokie ciśnienie pewnej wartości. Zbiornik paliwa w przemyśle jest w stanie wytrzymać ciśnienie powietrza i ciśnienie wody wytwarzane przez bęben urządzenia przemysłowego.

  Bęben parowy to rurowy zbiornik ciśnieniowy używany w kotle z rurą wodną do oddzielania pary i oczyszczania wody, tworzenia pętli cyrkulacji wody i przechowywania wody w garnku.
  Główną funkcją jest odbiór wody z ekonomizera, oddzielenie sody i dostarczenie wody do pętli cyrkulacyjnej i przekazanie nasyconej pary do przegrzewacza.
  W bębnie znajduje się pewna ilość wody i istnieje pewna ilość ciepła i oszczędności czynnika roboczego, które mogą spowolnić prędkość zmiany ciśnienia pary, gdy warunki pracy ulegną zmianie, i odgrywać pewną rolę buforującą, gdy dopływ wody a obciążenie nie jest skoordynowane w krótkim czasie.
  Bęben jest wyposażony w wewnętrzne urządzenie do oddzielania pary, czyszczenia parą, ładowania w garnku i ciągłego odprowadzania ścieków, tak aby zapewnić jakość pary, jak pokazano na rysunku.
  Bęben parowy jest najbardziej nieporęczną i kosztowną grubościenną częścią nośną w kotle.
  Bęben parowy nie tylko charakteryzuje się wysokim ciśnieniem wewnętrznym, ale także generuje naprężenia termiczne w wyniku wahań temperatury ścianki w wyniku zmiany warunków pracy. Dlatego warunki pracy są surowe i konieczne jest skuteczne nadzorowanie warunków pracy.

  funkcje

  1. Szybka dostawa, doskonała obsługa po sprzedaży.
  2. Najwyższa jakość, konkurencyjna cena.
  3. Znana marka chińska.
  4. Kompaktowa konstrukcja, łatwa instalacja.
  5. Certyfikat ISO9001, ASME, ISO14001, SGS.

  Detale

  Poziom wody w bębnie pary kotłowej jest jednym z najważniejszych parametrów elektrowni, zarówno do pomiaru, jak i sterowania. Kontrola prawidłowego poziomu wody w kotle ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego działania kotła. Jeśli poziom jest zbyt niski, rury kotła zostaną uszkodzone przez przegrzanie. Jeśli poziom jest zbyt wysoki, separatory pary nie będą działać prawidłowo, regulacja temperatury będzie trudna, a rury przegrzewacza i turbina mogą zostać uszkodzone przez przenoszenie wilgoci lub chemikaliów do uzdatniania wody.

  Postęp pracy

  Oddzielona para wodna jest pobierana z górnej części bębna i rozprowadzana do procesu.

  Dalsze ogrzewanie nasyconej pary wodnej spowoduje, że przegrzana para wodna będzie normalnie używana do napędzania turbiny parowej.

  Nasycona para wodna jest odprowadzana z górnej części bębna i ponownie wchodzi do pieca przez przegrzewacz.

  Mieszanina pary wodnej i wody wchodzi do bębna parowego przez rury wznośne, elementy wewnętrzne bębna składające się z odmgławiacza oddzielają krople wody od pary wytwarzającej suchą parę. Nasycona woda na dnie bębna parowego przepływa przez rurę opadową.

  Struktura

  Warunki pracy bębna są złożone, poważne konsekwencje wypadków, muszą być ściśle kontrolowane skład chemiczny materiału bębna, właściwości mechaniczne oraz jakość spawania i obróbki, a także poprzez szereg ścisłych kontroli.
  Cylinder miedziany składa się z korpusu cylindra i głowicy uszczelniającej.
  (1) cylinder: odnosi się do cylindrycznej części bębna, której wewnętrzna średnica i długość są związane z trybem cyrkulacji, pojemnością kotła, parametrami pary i wewnętrzną strukturą wyposażenia.
  Korpus bębna jest zwykle walcowany na wielowalcowej maszynie walcowniczej.
  Ściana bębna podkrytycznego kotła ciśnieniowego jest zbyt gruba i musi być wciśnięta na ogromną maszynę ciśnieniową.
  (2) głowica: podkrytyczne kotły ciśnieniowe są zwykle półkuliste, kotły wysokociśnieniowe i ultrawysokie ciśnienie są zwykle elipsoidalne, kotły średniego ciśnienia są stosunkowo płaską elipsoidą, a głowica jest wyposażona w włazy do instalacji i konserwacji urządzeń wewnętrznych.
  Głowica jest dociskana do kształtu na prasie hydraulicznej lub hydraulicznej.

  Funkcje

  Główne funkcje bębna parowego to:

  1. Jest to węzeł łączący trzy procesy ogrzewania czynnika roboczego, parowania i przegrzania w celu zapewnienia normalnego obiegu wody w kotle;
  2. Wewnętrzne urządzenie do oddzielania pary i urządzenie do ciągłego odprowadzania ścieków zapewniają jakość pary kotłowej;
  3. istnieje pewna ilość wody o określonej pojemności magazynowania ciepła, aby ułatwić szybkość zmiany ciśnienia pary;
  4. manometr bębna, wskaźnik poziomu wody, wyładowanie awaryjne, zawór bezpieczeństwa i inne wyposażenie zapewniające bezpieczną pracę kotła.

  informacje o firmie

  • 1100 pracowników, 400 000 ㎡ ze środkami trwałymi o wartości 110 000 000 USD, 34-letnim doświadczeniem, ISO9001, SO3834, certyfikowanym EN12952, 150 km drogi ekspresowej do Szanghaju , 60 km drogi krajowej do Suzhou lub Wuxi, w ten sposób utrzymujemy najwyższą jakość i konkurencyjne oferty dla cenionych na całym świecie klienci.
  • Nasze główne produkty obejmują kocioł użytkowy, kotły HRSG, opalane węglem, opalane olejem (gaz), opalane wodno-gnojowicą i opalane odpadami parowymi / gorącą wodą, kotły na organiczne nośniki ciepła itp. Oraz części zamienne do kotłów (Ekonomizer, Rura żebrowana, Nagłówek, Bęben parowy, Przegrzewacz, Panel ścienny, Podgrzewacz powietrza, Separator cyklonowy itp., Które są szeroko stosowane w produkcji energii, dostawie ciepła, inżynierii chemicznej, tekstyliach, żywności, papierze, budownictwie drogowym, tworzywach sztucznych , przemysły obróbki gumy i drewna.

  Produkty powiązane

  FAQ

  Skontaktuj się z nami

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty