Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyBoiler Steam Drum

Wysokowydajny kocioł parowy ze stali węglowej do elektrowni

Wysokowydajny kocioł parowy ze stali węglowej do elektrowni

  • High Efficiency Carbon Steel Boiler Steam Drum For Power Plant
  • High Efficiency Carbon Steel Boiler Steam Drum For Power Plant
  • High Efficiency Carbon Steel Boiler Steam Drum For Power Plant
 • High Efficiency Carbon Steel Boiler Steam Drum For Power Plant

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
  Nazwa handlowa: HD Boiler
  Orzecznictwo: ASME, SGS, EN, ISO9001
  Numer modelu: kocioł parowy

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Szczegóły pakowania: pakowanie do żeglugi morskiej
  Czas dostawy: 35 dni
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  styl: Poziome Użycie: Przemysł, Przemysł / Elektrownia, Ogrzewanie
  Warunek: Nowy dane wyjściowe: Gorąca woda / para
  Ciśnienie: Niskie ciśnienie, wysokie / niskie ciśnienie materiał: stal węglowa, stal nierdzewna, stal stopowa

  Projekt części zamiennych kotła ASME bęben parowy kotła

  Opis produktu

  Pojęcie bębna odnosi się do spadku lub wzrostu ciśnienia spowodowanego cyrkulacją wody. Można również zrozumieć, że bęben jest zmianą ciśnienia utworzoną przez stopienie gazu i wody. Cząsteczki powietrza i wody w ciśnieniu granicznym zwiększą wzrost ciśnienia gazu, co spowoduje powstanie cząsteczek zbierających ciśnienie, gdy wysokie ciśnienie osiągnie określoną wartość. W przemyśle zbiornik bębna jest urządzeniem przemysłowym, które może wytrzymać ciśnienie powietrza i ciśnienie wody wytwarzane przez bęben.

  Bęben parowy jest najważniejszym składnikiem ciśnieniowym w kotłach z naturalnym obiegiem. Stosuje się go głównie w kotłach podkrytycznych średniego i wysokiego ciśnienia do wytwarzania energii.

  Bęben parowy jest standardową cechą kotła wodnorurowego. Jest to zbiornik wody / pary na górnym końcu rurki wodnej. Bęben przechowuje parę wytworzoną w rurkach wodnych i działa jako separator faz dla mieszaniny para / woda. Różnica gęstości między ciepłą i zimną wodą pomaga w akumulacji „cieplejszej” wody / i nasyconej pary wodnej w bębnie parowym .

  pracujący

  Oddzielona para jest wyciągana z górnej części bębna i rozprowadzana do procesu. Dalsze podgrzewanie nasyconej pary spowoduje, że przegrzana para będzie zwykle używana do napędzania turbiny parowej. Nasycona para jest pobierana ze szczytu bębna i ponownie wchodzi do pieca przez przegrzewacz. Mieszanina pary i wody wchodzi do bębna parowego przez rury wznośne, elementy wewnętrzne bębna składające się z odmgławiacza oddzielają krople wody od pary wytwarzając suchą parę. Nasycona woda na dnie bębna parowego przepływa przez dolną rurę narożną, zwykle nieogrzewaną, do głowic i bębna wodnego. Jego akcesoria obejmują zawór bezpieczeństwa, wskaźnik poziomu wody i kontroler poziomu. Woda zasilająca kocioł jest również doprowadzana do bębna parowego przez rurę zasilającą rozciągającą się wewnątrz bębna wzdłuż długości bębna parowego.

  Bęben parowy jest używany bez lub w towarzystwie bębna błotnego / bębna wody zasilającej, który znajduje się na niższym poziomie. Kocioł z zarówno bębnem parowym, jak i bębnem błotno-wodnym nazywa się kotłem dwubębnowym, a kocioł tylko z bębnem parowym nazywany jest kotłem jednobębnowym. Konstrukcja kotła dwubębnowego jest zwykle przeznaczona do kotłów o niskim ciśnieniu, podczas gdy monobęben jest w większości zaprojektowany do wyższego ciśnienia.

  W lokomotywach parowych bęben parowy nazywany jest również kopułą parową.

  Nazwa produktu Bęben parowy kotła
  Materiał Stali stopowej
  Wymiar Jako wymóg
  Funkcjonować Urządzenie do oddzielania pary
  Nasza firma

  Firma HD Boiler założona w 1985 roku, Zhangjiagang Hua Dong Boiler Co., Ltd. (działająca jako HD Boiler), jest profesjonalnym producentem przemysłowym, produkującym kocioł użytkowy, kocioł przemysłowy, kocioł HRSG i wszelkiego rodzaju części kotła, takie jak panele ścian wodnych, ekonomizery , podgrzewacze powietrza, przegrzewacze, kolektory, rury z żeberkami spiralnymi, rury z żeberkami H, rury cieplne itp. Kocioł HD znajduje się w parku przemysłowym Dong Lai, na wschodnich przedmieściach Zhang Jia Gang City. Lokalizacja zakładu to około 150 km drogi ekspresowej do portu w Szanghaju lub 60 km drogi krajowej do Suzhou lub Wuxi, a transport przebiega wygodnie i szybko we wszystkich kierunkach.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Wendy

  Tel: +8618351692506

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty