Dom ProduktyBoiler Economizer

Wysokowydajny ekonomizer kotła z odzyskiem ciepła z żebrami H do elektrowni

Wysokowydajny ekonomizer kotła z odzyskiem ciepła z żebrami H do elektrowni

  • High Efficient Heat Recovery Boiler Economizer With H Fins For Power Station
  • High Efficient Heat Recovery Boiler Economizer With H Fins For Power Station
  • High Efficient Heat Recovery Boiler Economizer With H Fins For Power Station
  • High Efficient Heat Recovery Boiler Economizer With H Fins For Power Station
 • High Efficient Heat Recovery Boiler Economizer With H Fins For Power Station

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD BOILER
  Orzecznictwo: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Numer modelu: Podgrzewacz

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 Ustaw / Ustaw 10tons
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Seaworthy Packing
  Czas dostawy: 30 dni
  Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  materiał: Stal węglowa / stal nierdzewna itp Zakres zastosowań: Elektrownia, Życie, Przemysł
  typu: Naturalne krążenie / Raz na zawsze Certyfikat: ISO, ASME
  Paliwo: Opalany węglem / gazem / olejem, ciepło wody Specyfikacja: dostosować

  Wysokowydajny ekonomizer kotła z odzyskiem ciepła z żebrami H do elektrowni

  Wprowadzenie produktu


  Ekonomizer to urządzenie zainstalowane na końcu kanału spalinowego kotła do odzyskiwania ciepła odpadowego z dymu spalinowego, którym jest woda powierzchniowa doprowadzająca wodę do wody nasyconej pod zachowaniem bębna parowego.

  Może pochłaniać ciepło z gazu o wysokiej temperaturze i obniżać temperaturę spalin, oszczędzając w ten sposób energię i poprawiając wydajność, dlatego nazwaliśmy to ekonomizerem.
  Ekonomizer produkcji HDB z żeberkami H w porównaniu z tradycyjnym ekonomizerem z gołymi rurkami jest bardzo wydajny, ponieważ zwiększa się powierzchnia grzewcza i poprawia efekt wymiany ciepła.
  Ekonomizer jest obecnie szeroko stosowany w przemyśle, życiu i tak dalej.
  Zasada oszczędzania energii

  Dodaj proces odzysku ciepła do cyklu. Zwiększ średnią temperaturę absorpcji ciepła.

  W trakcie uruchamiania kotła (kotła bębnowego), ponieważ cykl jego rury parowej nie jest ustalony, to znaczy woda zasilająca kocioł jest w stanie zastoju, w tym czasie woda w ekonomizerze jest w stanie -wzmocnienie spalania kotła i wzrost temperatury spalin powoduje, że woda w ekonomizerze jest podatna na odparowanie, co powoduje, że część ekonomizera jest w stanie nadmiernej temperatury. Aby uniknąć takiej sytuacji, podłącz rurę z scentralizowana rura spustowa bębna parowego do wlotu ekonomizera jako rura recyrkulacyjna, dzięki czemu woda w ekonomizerze jest w stanie płynnym, aby uniknąć jego odparowania.

  Dane techniczne


  Opis Ekonomizer kotła
  Materiał Stal stopowa, stal węglowa, SA210C, SA213T22 itp.
  Standard materiałowy ASTM, EN lub ISO itp.
  Wymiar Dostosowywanie
  Waga

  Min: 10 ton

  Max .: 1000 ton

  Proces wytapiania: EF + LF + VD
  Proces Materiał → Wlewki → Walcowanie na gorąco / na zimno → Obróbka cieplna (normalizacja + odpuszczanie) → Kontrola → Obróbka zgrubna → UT → 2. Obróbka cieplna → Obróbka wykańczająca → Kontrola
  Standard UT ASTM A388 lub EN10228 itp

  Specyfikacja techniczna


  1. Struktura budowy
  Składa się z poważnych rur żebrowanych typu H, kolektorów wlotowego i wylotowego, gięcia, ramy i innych urządzeń pomocniczych.


  2. Układ struktury
  W układzie liniowym / schodkowym.

  Funkcje


  1. absorbują ciepło z gazu o wysokiej temperaturze, zmniejszają temperaturę spalin, zmniejszają zużycie gazu, oszczędzają paliwo.

  2. woda zasilająca jest podgrzewana w ekonimizatorze przed wejściem do bębna parowego, więc zmniejsz absorpcję ciepła wody zasilającej na powierzchni grzewczej, która może użyć ekonomizera zamiast kosztownej powierzchni grzewczej odparowywania i oszczędności kosztów.

  3. Ekonomizator zwiększa temperaturę wody zasilającej, gdy woda zasilająca wchodzi do bębna parowego, odchylenie temperatury ścianki zmniejsza się, naprężenie termiczne zmniejsza się odpowiednio i wydłuża żywotność bębna.

  Różnorodność


  Utility Boiler Economizer

  1 HDB produkuje ekonomizery do kotłów użytkowych, które obejmują kotły zasilane węglem, drewnem, olejem lub innymi paliwami stałymi do wytwarzania energii elektrycznej z pary wysokociśnieniowej kotła.
  2) Te ekonomizery są zwykle umieszczone w tylnym przejściu kotła i zorientowane z rurami biegnącymi poziomo. Woda zasilająca kocioł przepływa przez obwody ekonomizera w kierunku przeciwnym do przepływu gazu (zwanego przeciwprądem).
  3) Zwykle stosuje się gołe rurki, aby zminimalizować zanieczyszczenie popiołem, ale niektórzy producenci kotłów OEM projektują swoje ekonomizery z rurkami żebrowanymi, spiralnymi lub z długim żebrowaniem.
  4 HDB może produkować elementy ekonomizera z rurkami gołymi, żebrowanymi lub długimi żebrami, a jeśli wolisz, przeprojektuj swój zespół na jeden z innych rodzajów rur. HDB może również produkować wymienne zespoły żniwne dla wszystkich ekonomizerów kotłów użytkowych.

  Package Boiler Economizer

  1 HDB ma unikalne możliwości produkcyjne, z których w pełni korzystają inżynierowie Optimus, projektując ekonomizery i przegrzewacze instalacji kwasu siarkowego.
  2) Często pozwala to na skonfigurowanie urządzeń Optimus w celu uzyskania wyższych wydajności wymiany ciepła, co skutkuje zmniejszeniem zapotrzebowania na powierzchnię, a w konsekwencji tańszym produktem.
  3) HDB wykorzystuje swoje możliwości na miejscu do płetwy i gięcia rur, obróbki i produkcji głowic, wiercenia arkuszy rur, wycinania i przygotowywania wszystkich materiałów obudowy oraz wykonywania wszystkich połączeń ciśnieniowych i spawów obudowy.
  4 Daje to HDB większą kontrolę nad sekwencją produkcji i harmonogramem, co pomogło nam osiągnąć niezwykły rekord wydajności dostaw na czas.

  HRSG Economizer

  1 Ekonomizery dla dzisiejszych modułów HRSG są skonfigurowane z fintubami zawieszonymi pionowo. HDB opracował cewki ekonomizera dla praktycznie wszystkich firm OEM HRSG i rozumie ich unikalne cechy.
  2) W wielu przypadkach przedsiębiorstwa chcą ulepszyć swoje ekonomizery ze zwykłej stali węglowej na materiał stopowy, aby pomóc oprzeć się korozji przyspieszonej przepływem (FAC) wewnątrz kolektorów i kolanek rur.
  3) HDB to kompleksowe rozwiązanie do produkcji ekonomizera, ponieważ przygotowujemy wszystkie materiały i wykonujemy wszystkie części ciśnieniowe i spawanie elementów mocujących, od usztywnienia fintubów, wytworzenia nagłówków i złożenia pakietu cewek.

  * Uwaga: HD BOILER może wykonać specjalny typ ekonomizera zgodnie z wymaganiami klienta.

  Test

  1 Najnowszy typ giętarki „U” służy do precyzyjnego gięcia rur na zimno.
  2) Gięcie odbywa się dla każdego rodzaju wymiennika ciepła, skraplacza, ekonomizera, rur kotłowych ze stali nierdzewnej bez szwu, a także spawanych.
  3) Po gięciu rurki „U” są testowane hydro i na żądanie odprężane.
  4 Przygotowywane są również makiety do określania zmniejszenia grubości części zginanej.
  5 Badanie penetracji barwnika na części zginanej odbywa się w celu wykrycia pęknięć, wad lub wszelkiego rodzaju defektów.
  6 Zapewnione jest specjalne opakowanie, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: becky

  Tel: +8615851633072

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  KONTAKT

  Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

  Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China