Dom ProduktyBoiler Economizer

SA210A1 Kocioł stalowy Ekonomizer Wymiana ciepła Część ISO9001 Certyfikacja

SA210A1 Kocioł stalowy Ekonomizer Wymiana ciepła Część ISO9001 Certyfikacja

  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
  • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification
 • SA210A1 Steel Boiler Economizer Heat Exchange Part ISO9001 Certification

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: HD BOILER
  Orzecznictwo: ISO9001 , SGS , TUV , ASME , EN
  Numer modelu: Podgrzewacz

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 Ustaw / Ustaw 10tons
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Seaworthy Packing
  Czas dostawy: 30 dni
  Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
  Możliwość Supply: 500 ton miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Zakres zastosowań: Elektrownia, Życie, Przemysł typu: Natural Circulation / Once Through
  dane wyjściowe: Gorąca woda / para Paliwo: Węgiel / gaz / olej opałowy, woda ciepła
  aplikacji: maszyna kotłowa Warunek: Nowy

  SA210A1 Ekonomizer w części grzewczej kotła stalowego w kotle, ekonomizacja certyfikacji ISO9001

  Wprowadzenie


  Ekonomizer jest instalowany w dolnej części spalinowego kotła ogonowego do recyklingu ciepła odpadowego dymu, urządzenie grzewcze kotła zasilającego wodę w ciśnienie pary bębna nasyconej powierzchni grzewczej wody, ze względu na wysoką temperaturę ciepła spalin, obniża temperaturę spalin spaliny, oszczędzają energię, poprawiają wydajność, tak zwany ekonomizer. Ekonomizer rury ze stali nie jest ograniczony ciśnieniem, może być stosowany jako typ wrzenia, zazwyczaj o zewnętrzną średnicę rury ze stali węglowej 32 ~ 51 mm. Płetwy i płetwy są czasami dodawane do rury, aby poprawić przenoszenie ciepła. Ekonomizer rurowy składa się z ułożonych poziomo równoległych rur kolankowych (powszechnie znanych jako rury serpentynowe).

   Specyfikacje


   Opis Ekonomizer kotła
   Materiał Stal stopowa, stal węglowa, SA210C, SA213T22 itp.
   Standard materiałowy ASTM, EN lub ISO itp.
   Wymiar Dostosowywanie
   Waga

   Min: 10 ton

   Maks. 1000 ton

   Proces wytapiania: EF + LF + VD
   Proces Materiał → Sztabka → Walcowanie na gorąco / na zimno → Obróbka cieplna (normalizacja + odpuszczanie) → Kontrola → obróbka zgrubna → UT → 2. Obróbka cieplna → obróbka wykańczająca → Kontrola
   Standard UT ASTM A388 lub EN10228 itp

   Specyfikacja techniczna


   Struktura materiału
   Składa się z poważnych rur spiralnych żeber, nagłówków wlotu i wylotu, łuku, ramy i innych urządzeń pomocniczych.
   Układ struktury
   Układ liniowy / rozłożony.

   Funkcjonować


   1. Ekonomizer to system wytwarzania pary jak w kotle. gdy wylot gazów wydechowych z cylindra silnika przez zawór wydechowy trafia do kotła w celu wytworzenia pary przez podgrzanie wody.

   2. Po tym gazie, który przechodzi przez ekonomizer, pozostała temperatura spalin jest podgrzewana wodą w ekonomizerze. pomaga wytwarzać parę wodną, ​​a także poprawia wydajność i oszczędza zużycie paliwa

   3. Ekonomizer wykorzystuje ciepło odpadowe z gazów spalinowych z kotła, które w przeciwnym razie zostałoby utracone do atmosfery, aby (w większości przypadków) podgrzać wodę zasilającą do kotła. Poprawia to sprawność kotła i zmniejsza koszty paliwa.

   Zalety


   1. Absorbuj ciepło niskotemperaturowych gazów spalinowych, zmniejsz temperaturę zadymienia, zmniejsz straty dymu i oszczędzaj paliwo.

   2. Ponieważ woda zasilająca jest podgrzewana w ekonomizerze przed wejściem do bębna parowego, absorpcja ciepła wody zasilającej na powierzchni grzewczej jest zmniejszona, a ekonomizer może być użyty do zastąpienia części powierzchni grzewczej parowania wyższym kosztem.

   3, temperatura wody zasilającej wzrosła, do bębna zmniejszy różnicę temperatur ścianki, naprężenie termiczne odpowiadające zmniejszeniu, przedłuży żywotność bębna.

   Różnorodność


   Ekonomizer ekonomiczny kotła

   1 HDB produkuje ekonomizery do kotłów użytkowych, które obejmują kotły zasilane węglem, drewnem, olejem lub innymi paliwami stałymi w celu wytworzenia energii elektrycznej z pary wysokociśnieniowej kotła.
   2 Te ekonomizery są zwykle umieszczone w tylnym przejściu kotła i zorientowane tak, że rury biegną poziomo. Woda zasilająca kocioł przepływa przez obwody ekonomizera w przeciwnym kierunku przepływu gazu (zwanego przeciwprądem).
   3 W celu zminimalizowania zanieczyszczenia popiołu zazwyczaj stosuje się gołe rury, ale niektórzy producenci kotłów projektują swoje ekonomizery za pomocą rur żebrowanych, spiralnych lub długich.
   4 HDB może produkować elementy oszczędzające energię z nagimi, spiralnymi żebrami lub długimi rurami żebrowanymi, a jeśli wolisz, przeprojektuj swój zespół do jednego z innych typów rur. HDB może również produkować zastępcze kolektory dla wszystkich ekonomizerów kotłów użytkowych.

   Ekonomizer pakietu kotła

   1 HDB ma wyjątkowe możliwości produkcyjne, które inżynierowie Optimusa wykorzystują podczas projektowania ekonomizerów i przegrzewaczy roślin kwasu siarkowego.
   2 Często pozwala to na skonfigurowanie jednostek Optimus w celu zwiększenia wydajności wymiany ciepła, co skutkuje zmniejszeniem zapotrzebowania na powierzchnię, a w konsekwencji tańszym produktem.
   3 HDB wykorzystuje swoje możliwości na miejscu do wykańczania i gięcia rur, obrabiania i wytwarzania głowic, wiercenia arkuszy rur, cięcia i przygotowywania wszystkich materiałów osłonowych oraz wykonywania wszystkich spoin części ciśnieniowej i obudowy.
   4 Daje to HDB większą kontrolę nad kolejnością produkcji i harmonogramem, co pomogło nam osiągnąć niezwykły rekord terminowości dostaw.

   Ekonomizer HRSG

   1 Ekonomizery dla dzisiejszych modułów HRSG są skonfigurowane z fintubami, które wiszą pionowo. HDB ma wyprodukowane cewki ekonomizera dla praktycznie wszystkich firm OEM HRSG i rozumie unikalne cechy każdego z nich.
   2 W wielu przypadkach przedsiębiorstwa chcą uaktualnić swoje ekonomizery ze zwykłej stali węglowej na materiał stopowy, aby pomóc w odporności na korozję przyspieszoną przepływem (FAC) wewnątrz kolektorów i kolanek rurowych.
   3 HDB jest punktem kompleksowej obsługi w zakresie wytwarzania ekonomizera, ponieważ przygotowujemy wszystkie materiały i wykonujemy wszystkie spawanie części ciśnieniowych i osprzętu, od obcinania fintubów, wytwarzania głowic i montażu wiązki cewek.

   Test


   1 Najnowszy typ giętarki „U” służy do precyzyjnego gięcia rur na zimno.
   2 Gięcie wykonuje się dla wszystkich rodzajów wymienników ciepła, skraplaczy, ekonomizerów, rur kotłowych ze stali nierdzewnej bez szwu i spawanych.
   3 Po zginaniu rury „U” poddawane są próbie wodnej i odprężane, jeśli o to poprosimy.
   4 Przygotowuje się również makiety do określania redukcji grubości na części zginającej.
   5 Testy penetracyjne barwnika na części zginającej wykonywane są w celu wykrycia pęknięć, wad lub wszelkiego rodzaju defektów.
   6 Specjalne opakowanie jest przewidziane, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu.

   Szczegóły kontaktu
   Zhangjiagang HuaDong Boiler Co., Ltd.

   Osoba kontaktowa: Charlie

   Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

   KONTAKT

   Adres: Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China

   Adres fabryczne:Address: N0.1, Dongli Road, Donglai, Zhangjiagang City, Jiangsu Province, China